FORTICLIENT (ochrana PC)

FortiClient je antivírusový program, ktorý poskytne vášmu počítaču komplexnú ochranu. Softvér vám zabezpečí bezpečnejšie surfovanie po internete a riziko prieniku vírusov a iných hrozieb podstatne zníži.

Najnovšia verzia FortiClient na stiahnutie zadarmo obsahuje anti – vírus, anti – malware, SSL a aj IPSec VPN. Ak chceš mať na internete viac súkromia a viac bezpečia sťahuj FortiClient.

 

FortiClient download

Komplexný balík nástrojov na bezpečné surfovanie na internete a používanie počítača, aj tak by sa dal nazvať antivírusový program FortiClient zdarma. Filtruje webové stránky, aplikačný firewall a a ďalšie nástroje zvýšia vašu bezpečnosť. Program zároveň odhalí malware a ďalšie vírusy, ktoré by sa mohli dostať do počítača.

V tomto antivíruse zdarma nájdete aj niekoľko nastaviteľných funkcií. Môžete si určiť pravidelnosť kontrolovania a skenovania počítača, ukladať podozrivé súbory v karanténe atď. Súbory, ktoré nechcete aby antivírus skenoval môžete zo skenovania vynechať. Dáte im jednoducho výnimku.

V softvéri FortiClient zadarmo môžete aj blokovať všetky vybraté programy. A ak máte záujem o viac súkromia využijete istotne aj modul VPN. Vďaka nemu môžete posielať a aj prijímať súbory cez zabezpečenú sieť a mať tak súkromie na internete.

 

FortiClient Windows / Mac

Existuje množstvo antivírusových programov ( ESET, AVG, …)  Aj keď väčšinu z nich si môžete vyskúšať zadarmo musíte si ich následne zakúpiť aby ste ich mohli používať aj ďalej. Kliknutím na FortiClient download získate tento antivírusový program zadarmo. Zdarma je len pre nekomerčné použitie.

Verzia antivírusu FortiClient zadarmo, ktorú si môžete tu stiahnuť je kompatibilná s počítačmi s operačným systémom Windows – FortiClient download Windows. Na internete nájdete ale aj verzie tohto antivírusového programu vhodné pre mobilné telefóny.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
FortiClient
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Free