FLOORPAD (kreslenie projektov)

Máte radi grafické programy? Potrebujete ich vo svojej práci, štúdiu, alebo potrebujete program na kreslenie domov zadarmo? FloorPAD je program, s ktorým toto všetko hravo zvládnete.FloorPAD je program na projektovanie domu free. Ide o aplikáciu z kategórie CAD programov. Pomocou nich si vytvoríte plán svojho domu, nakreslíte projekt, vytvoriť pôdorys bytu a podobne. S FloorPAD free to zvládnete ako profesionál.

 

Najnovšia verzia FloorPAD vám umožní tiež navrhnúť rozmiestnenie nábytku, vybrať si farbu stien či zmeniť typ podlahy. Skôr ako sa vrhnete do nakupovania zariadenia môžete si všetko navrhnúť v programe FloorPAD zadarmo a následne si ho vďaka virtuálnej 3D prehliadke aj prezrieť (FloorPAD vám to umožní).

FloorPAD download

Teraz je FloorPAD na stiahnutie zadarmo. Obsahuje užitočné funkcie, ktoré využijete ak budete potrebovať vytvoriť plán svojho domu alebo bytu (napr. pri predaji, alebo získaní stavebného povolenia).

Mať FloorPAD zdarma sa oplatí aj realitným kanceláriám, ktoré sa chcú odlíšiť od konkurencie. Detailne prepracovaní pôdorys predávaného bytu dodá každej kancelárii na serióznosti a profesionalite.

Či už navrhujete domy, projekty, alebo sa len snažíte vybrať cez tento program vhodný nábytok do izby kliknutím na  FloorPAD download bude všetko jednoduchšie. Nahraď rysovací papier počítačovým programom a sťahuj FloorPAD zadarmo.

 

FloorPAD Windows

Grafická aplikácia Floorpad je kompatibilna s operačným systémom Windows. Nemusíte hľadať konkrétny výraz FloorPAD Windows. Pokiaľ ale používate operačný systém Mac výraz FloorPAD Mac budete hľadať zbytočne. Nájdete ale množstvo alternatívnych programov – stačí len vyhľadať CAD programy, alebo 3D grafické programy, vybrať si jeden z nich a stiahnuť.

FloorPAD, program na vytvorenie projektov zadarmo toho zvládne oveľa viac. Po vytvorení pôdorysu a navrhnutí rozmiestnenia nábytku môžete do výsledku zakomponovať reálne fotografie a všetko si prezrieť virtuálnou 3D prehliadkou.

Kompletný návrh môžete exportovať v PDF formáte, môžete ho vytlačiť, alebo , v aplikácii Adobe Flash Player kedykoľvek zobraziť.

Je FloorPAD zadarmo? 🏠

Grafický program FloorPAD si môžete zadarmo vyskúšať na 30 dní. Vďaka tejto možnosti nebudete kupovať mačku vo vreci a na základe vlastných skúseností sa môžete rozhodnúť preň alebo iný kresliaci program.

Čo FloorPAD dokáže? 📐

FloorPAD je vynikajúci program na projektovanie domov a iných stavieb. Jednoducho a rýchlo v tomto programe vytvoríte pôdorys domu. Okrem toho s ním môžete navrhnúť aj dizajn izieb, zmeniť farby stien, podlahy a pod.

Aký program na projektovanie je vhodný pre začiatočníkov? 🎨

Ovládanie programu FloorPAD je jednoduché a preto po ňom siahajú nie len začiatočníci ale aj pokročilí užívatelia. Tento nástroj je ale vďaka svojim prepracovaným funkciám vhodný pre dizajnérov, architektov a projektantov. Pokiaľ to nie je vaša parketa a hľadáte jednoduchý program na kreslenie skúste Google SketchUp (je zadarmo)

Čo je FloorPAD online? 📡

Program na projektovanie domu FloorPAD si musíte stiahnuť do počítača. Neexistuje webová stránka, kde by ste ho mohli používať online. Aby ste ho mohli používať musíte ho mať v počítači. Program je kompatibilný len s operačným systémom Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3 based on 41 votes
Názov programu
FloorPad
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Podnikanie & Kancelária, Domácnosť
Cena
FREE TRIAL