FARM SNOW: Happy Christmas Story With Toys & Santa (mobil hra)

Farm Snow: Happy Christmas Story With Toys & Santa je mobilná hra, ktorá vás zavedie na severný pól, do krajiny, kde býva Santa. Keďže sa blíži čas Vianoc Santa nemá čas na vlastnú farmu. Pomôžte mu ju spravovať aby sa on mohol venovať roznášaniu darčekov.

Najnovšia verzia Farma Snow na stiahnutie zadarmo je aplikácia s tematikou vianočných sviatkov. Postarajte sa o zasneženú farmu, spoznajte soba Rudolfa, vily, tučniakov a ďalších obyvateľov tohto čarovného miesta. Sťahuj Farm Snow: Happy Christmas Story With Toys & Santa a staň a najlepším Santovým pomocníkom.

 

Farm Snow: Happy Christmas Story download

Farm Snow na stiahnutie zadarmo je zábavná mobilná hra, s ktorou nahliadnete do sveta darčekov, kúziel a čarovných zvierat. Farma na severnom póle je plná prekvapení. Pomôžte Santovi s prípravou a balením darčekov, zistite ako sa vyrába papier či látka alebo čokoláda. Postavte si vlastnú továreň na bábiky, hračky alebo na oblečenie.

Vianoce sú čas radosti a presne taká je táto mobilná hra. Zabudnite na strieľačky či pretekárske hry a užite si s Farm Snow: Happy Christmas Story With Toys & Santa zdarma príjemné chvíle. Ničoho sa obávať nemusíte, sprievodca vás prevedie hru, ukáže vám všetko čo na farme môžete robiť a čo kde nájdete.

V hre spĺňate rôzne úlohy, ako napríklad ozdobenie stromčeka alebo celej dedinky, jazda na saniach či vytvorenie elixíru. Za každú splnenú úlohu dostanete darček. Ak chcete vedieť aký kliknite na Farm Snow download.

 

Farm Snow: Happy Christmas Story Android / iPhone

Vianočnú hru si môžete stiahnuť ak používate mobilný telefón s operačným systémom Android. Či už v prehliadači vyhľadáte a kliknete na Farm Snow: Happy Christmas Story With Toys & Santa download Android ( Farm Snow download Android)  alebo si ju stiahnete z tejto stránky získate hru, ktorá vás naladí na Vianoce.

Táto hra nie je kompatibilná s iPhone. Na internete sa vám isto podarí nájsť vianočnú hru, ktorá bude perfektne bežať aj vo vašom mobile.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Farm Snow: Happy Christmas Story With Toys & Santa
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu