F-SECURE SAFE (ochrana PC)

F-SECURE SAFE je počítačový program, ktorý ochráni vaše zariadenie pred hrozbami z internetu. Tento program nie je len klasický antivírus. Nájdete v ňom viacero funkcií, ktoré môžete zároveň s programom používať.

Najnovšia verzia F-Secure Safe na stiahnutie zadarmo je antivírusový softvér, ktorý ochráni vaše zariadenia pred malware, adware, trójskymi koňmi a ďalšími hrozbami. Sťahuj F-Secure Safe.

 

F-Secure Safe download

Radi sťahujete filmy, hry, prezeráte stránky na internete? Potom by ste mali mať v počítači inštalovaný kvalitný antivírus. Jedným z nich je aj F-Secure Safe na stiahnutie. Okrem ochrany v reálnom čase v ňom nájdete aj ransomware ochranu, ktorá sa vám môže zísť pri útoku hackerov.

Ransomware ochrana vás ochráni pred nechceným zaheslovaním zložiek v PC. Vďaka tomu si od vás nebude nik pýtať peniaze za to, aby vám sprístupnil ich obsah. S programom F-Secure Safe zdarma budú v bezpečí aj vaše financie. Bankové prevody, prístupy do internet banking a aj stránky, na ktoré sa prihlasujete budú s týmto programom v bezpečí.

S programom F-Secure Safe na stiahnutie získate aj rodičovskú kontrolu nad aktivitami vašich detí na internete. Môžete ju nastaviť ako potrebujete. Zabránite tak nakupovaniu hier z PC, prehliadaniu stránok s neželaným obsahom a podobne.

 

F-Secure Safe Windows / Mac

Verzia antivírusového programu F-Secure Safe, ktorú si môžete stiahnuť z tejto stránky je kompatibilná s počítačmi s operačným systémom Windows – F-Secure Safe download Windows.

Na domovskej stránke nájdete aj verzie kompatibilné s OS Mac, iPhone či Androidom.

F-Secure Safe zdarma môžete mať na 30 dní. Následne je potrebné si program zakúpiť. Kúpou jednej licencie môžete ochrániť až 3 zariadenia na rok.

Ak máte tento program vo viacerých zariadeniach môžete prostredníctvom neho nájsť druhé zariadenie (napr. stratený mobil). V oboch zariadeniach ale musíte mať tento program.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
F-Secure Safe
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Trial Free