ESET NECURS CLEANER (ochrana PC)

ESET Necurs Cleaner je program na ochranu počítača. Je špeciálne zameraný na konkrétny malware, s ktorým môžu mať bežné antivírusové programy problém. Udržte svoj počítač s týmto malým programom v bezpečí.

Najnovšia verzia ESET Necurs Cleaner na stiahnutie zadarmo je typ antivírusového programu, ktorý môžete používať zdarma bez obmedzenia. Ochráň svoj počítač a sťahuj ESET Necurs Cleaner.

 

ESET Necurs Cleaner download

Antivírusové programy značky ESET pozná asi každý. Radia sa medzi špičku antivírusov. Väčšinu z nich si môžete zadarmo len vyskúšať a následne je potrebné si zakúpiť licenciu. S programom ESET Necurs Cleaner zdarma je to ale iné. Tento program si môžete stiahnuť a používať zadarmo.

ESET Necurs Cleaner na stiahnutie zadarmo je zameraný na konkrétny malware typu Trojan Necurs A. Ide o ťažšie rozpoznateľný typ vírusu, ktorý bežné antivírusové programy nemusia rozpoznať. Vírus beží v pozadí a je takmer nemožné ho objaviť. Pre softvér ESET Neurs Cleaner zadarmo to ale nie je žiadny problém.

Antivírus ESET Necurs Cleaner zadarmo je jednorázový program, ktorý nie je potrebné inštalovať. Stačí si ho len stiahnuť a program začne vyhľadávať malware. Program vám hneď dá vedieť, či vo vašom počítači tento typ malware je alebo nie. Ak áno ESET Necurs Cleaner na stiahnutie si s ním poradí.  Pokiaľ sa vo vašom PC vírus nenachádza stačí stlačiť ľubovoľnú klávesu a program sa zavrie.

 

ESET Necurs Cleaner Windows / Mac

Ak chcete zistiť, či váš PC obsahuje nebezpečný typ malware kliknite na ESET Necurs Cleaner download. Program je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – ESET Necurs Cleaner download Windows.

Antivírusové programy ESET sú zárukou toho, že váš počítač je v bezpečí pred všetkými hrozbami, ktoré na internete číhajú. Zadarmo môžete vyskúšať aj antivírus ESET NOD 32.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
ESET Necurs Cleaner
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Free