ERASER (trvalé zmazanie dát)

Eraser je počítačový program na odstránenie dát. Dáta, ktoré prostredníctvom tohto programu zmažete sa už nedajú obnoviť. Zvýšite tak svoju bezpečnosť a dát, ktoré nechcete sa zbavíte úplne.

Najnovšia verzia Eraser na stiahnutie zadarmo je výborný program pre všetkých, ktorí chcú odstrániť citlivé dáta a súbory nie len z počítača ale aj pevného disku. Sťahuj Eraser.

 

Eraser download

Ak si myslíte, že zahodením programu či súboru do koša ste sa ho nadobro zbavili nie je tomu tak. Na pevnom disku zostávajú dáta do doby, kým sa neprepíšu ďalšími. Tento princíp využívajú programy na obnovu dát a súborov. Jednoducho prehliadnu pevný disk a kým nedošlo k prepisu zmazaného súboru nájdu ho a obnovia.

Ak chcete vymeniť počítač a potrebujete v starom PC zmazať utajované dokumenty, heslá, finančné záznamy a ďalšie citlivé súbory vyhodením do koša ich nezmažete z pevného disku. Program Eraser zadarmo zvládne vymazať všetko čo budete chcieť aj z pevného disku, takže sa k súborom už nik nikdy nedostane. Erazer na stiahnutie zadarmo zmaže súbory a niekoľko krát ich prepíše aby po nich nezostala v disku ani pamiatka.

Vďaka zmazaniu a prepisu dát sa už zmazané súbory nedajú obnoviť žiadnym programom, ktorý je na to určený. Takže ak sa rozhodnete zahodiť starý počítač skôr ako z neho všetko vyhodíte do koša, vyhoďte to prostredníctvom programu Eraser zdarma.

 

Eraser Windows / Mac

S týmto bezpečnostným programom môžete súbory mazať rýchlejšie ak ich presuniete do programu. Môžete na to použiť funkciu drag & drop.

Program Eraser zadarmo perfektne funguje v počítačoch s operačným systémom Windows – Eraser download Windows. Výborne beží aj v starších verziách operačného systému.

Ak na druhú stranu hľadáte program na obnovu zmazaných dát môžeme vám odporúčať softvér DiskDigger, ktorý nájde zmazané dáta. Ak ste ich ale vymazali pomocou programu Eraser nenájde ich.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Eraser
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Free