EMPIRE EARTH (PC hra – stratégie)

Empire Earth je počítačová strategická hra. Keďže je tento žáner mimoriadne obľúbený môžete si ho teraz stiahnuť a zahrať aj vy. Dobite svet, ovládnite stredovek a dostaňte sa až do budúcnosti.

O najnovšej verzii Empire Eartrh na stiahnutie zadarmo v tomto prípade nemôžeme hovoriť. Ide o staršiu hru, ktorá má ale svoje miesto medzi fanúšikmi strategických hier dodnes. Sťahuj Empire Earth.

 

Empire Earth download

Empire Earth na stiahnutie zadarmo je počítačová hra, ktorá je zameraná prevažne na dobíjanie a vojenské výpravy. V tomto sa oproti ostatným stratégiám výraznejšie odlišuje. Tým a svojou grafikou sa stala táto hra jednou z najhranejších hier vo svojej dobe.

V počítačovej hre Empire Earth zdarma nájdete stovky vojenských jednotiek a aj množstvo období, ktorými prechádzate. Hru môžete začať v praveku a postupne sa dostanete nie len do prítomnosti ale aj budúcnosti kde už miesto vojakov bojujete s robotmi.

Strategická hra vám umožní rozhodnúť sa ktorým smerom sa vyberiete svet dobíjať. Vo vojenských jednotkách budete mať k dispozícii pozemné, námorné ale aj letecké oddiely. Je len na vás a vašom rozhodnutí aký typ jednotky pošlete do boja. Najlepšie úspechy ale dosiahnete ak vytvoríte armádu zo všetkými oddielmi.

 

Empire Earth Windows / Mac

Ak budete v prehliadači vyhľadávať výraz Empire Earth zadarmo získate len demoverziu tejto hry. Pokiaľ vás táto hra chytí môžete si zakúpiť jej plnú verziu.

Táto výborná legendárna strategická hra je kompatibilná s počítačmi s operačným systémom Windows. Ak sa radíte k jeho užívateľom môžete si stiahnuť demoverziu do svojho počítača – Empire Earth download Windows.

Výbornou strategickou hrou je aj PC hra Age of Empires, ktorej niekoľko častí nájdete aj na našich stránkach.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Empire Earth
Operačný systém
Win Vista, Win XP
Software Category
Hry
Cena
Demo