EMILKA HOLUBOVÁ: MONTEZŮMOV POKLAD

Emilka Holubová: Montezůmov poklad je hra, ktorú si rýchlo obľúbite. Ak radi trávite voľný čas pri počítači hraním hier táto hra bude pre vás to pravé. Patrí do skupiny obľúbených hier -bejeweled hry, ktoré majú svojich verných fanúšikov a ich rady sa stále rozrastajú.

 

Táto hra z dielne českej spoločnosti Špidla je založené na jednoduchom princípe posúvania a ukladania kameňov. Ak získate tri kamene rovnakej farby v jednom rade, alebo stĺpci získate body. Okrem kameňov zbierate aj diamanty, artefakty a ďalšie bonusy, ktoré vám v hre pomôžu dostať sa do ďalšieho kola. Pokiaľ vám to pripomína hru drahokamy hra na stiahnutie zadarmo, táto verzia vás milo prekvapí.

 

Emilka Holubová: Montezůmov poklad download

Hra Emilka Holubová: Montezůmov poklad zadarmo by bola asi perfektná ponuka. Aby ste ale nekupovali povestnú mačku vo vreci môžete si na istý čas zahrať hru zadarmo a až potom sa rozhodnúť či si zakúpite Emilka Holubová: Montezůmov poklad plná verzia.

Demo Emilka Holubová: Montezumov poklad stiahnuť zdarma vám poskytne dostatok času na to, aby ste si hru obľúbili. Tajomstvá a záhady Aztékov, použitie logiky, získavanie bonusov a zábava sú kombinácia, ktorej sa ťažko odoláva. Hra je na čas a pokiaľ nenazbierate dostatok bodov ďalej sa nedostanete.

Emilka Holubová: Montezůmov poklad PC

Pokiaľ vás nebavia strieľačky v štýle Counter Strike, ale dávate prednosť logickým hrám  hra Montezůmov poklad bude to čo hľadáte. Hra je vhodná pre všetkých ((malých aj veľkých), ktorí majú radi tajomstvá, dobrodružstvá a nenáročnú hru, v ktorej sa zíde logické myslenie, obrazová orientácia a rýchle reakcie.

Ako už bolo spomínané Emilka Holubová: Montezůmov poklad plná verzia zdarma sa legálnym spôsobom nedá zohnať. Vysokej ceny sa ale obávať nemusíte. Emilka Holubová: Montezůmov poklad cena sa pohybuje od cca 8 EUR (za stiahnutie) po 40 EUR (krabicová verzia).

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 18 votes
Názov programu
EMILKA HOLUBOVÁ: MONTEZŮMOV POKLAD
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Hry
Cena
FREE TRIAL
Stránka výrobcu