EDUPAGE (mobilná app)

EduPage je šikovná aplikácia do mobilných telefónov učiteľov, žiakov a aj rodičov, ktorí používajú rovnomenné internetové stránky, internetovú žiacku knižku alebo elektronickú triednu knihu.

Najnovšia verzia EduPage na stiahnutie zadarmo obsahuje množstvo funkcií, ktoré využijú všetci, ktorí majú niečo so školou spoločné. Žiacka knižka, triedna kniha, rozvrh hodín,  dochádzka,… sťahuj EduPage a budeš mať kompletný prehľad o všetkom čo sa deje v škole kde chodí tvoje dieťa.

 

EduPage download

App EduPage zadarmo využijú ako rodičia tak aj žiaci a učitelia. Poskytne vám všetky potrebné informácie, ktoré by ste inak získali len návštevou školy.  Prostredníctvom nej budú deti vedieť aký majú rozvrh hodín, či aké sú ich domáce úlohy. Učitelia zistia kedy suplujú, zapisujú tu aj dochádzku detí alebo posielajú správy žiakom či kolegom.

Táto šikovná aplikácia sa zíde aj rodičom. Kliknutím na EduPage na stiahnutie zadarmo získate aplikáciu, ktorá vám kedykoľvek sprístupní internetovú žiacku knižku či triednu knihu alebo prostredníctvom nej môžete napísať ospravedlnenku pre dieťa. Všetko a oveľa viac nájdete v mobilnej aplikácii EduPage zadarmo.

Výhodou je ak škola používa stránky EduPage. Pokiaľ nie nemusíte sa apky vzdávať. Nájdete tu množstvo testov, ktoré zlepšia vedomosti dieťaťa. Testy z matematiky, geografie, slovenčiny a množstva ďalších predmetov preveria a možno aj zlepšia základné znalosti všetkých detí.

 

EduPage Android / iPhone

Aplikácia funguje aj keď nie ste práve pripojený na internet. Všetky údaje, ktoré do nej zadáte ( známky, hodnotenie žiada, ospravedlnenie,…) sa okamžite po pripojení na Wi-fi či mobilné dáta presunú na stránky EduPage.

O obľúbenosti a popularite tejto aplikácie svedčí aj fakt, že je vo verziách pre mobilné telefóny s androidom aj iPhone. Stačí si len stiahnuť verziu kompatibilnú s vašim mobilom.

  • EduPage download Android – stiahnete si ho z tejto stránky, alebo vyhľadajte v Google Play
  • EduPage download iPhone – apku si stiahnete tu

Stiahnutie a aj používanie aplikácie je zadarmo. Nebudete za ňu nič platiť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
EduPage
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu