EASY DVD PLAYER (DVD prehrávač)

Easy DVD Player je výborný prehrávač DVD a Blu.ray. Okrem toho vám umožní prehrávať aj ďalšie formáty video a audio súborov.

Najnovšia verzia Easy DVD Player na stiahnutie zadarmo je výkonný prehrávač s množstvom funkcií, ktoré zlepšia pôžitok zo sledovania filmu. Sťahuj Easy DVD Player a ostatné prehrávače ťa už nebudú zaujímať.

 

Easy DVD Player download

V programe Easy DVD Player zadarmo nájdete všetko čo v bežných prehrávačoch ale aj niečo naviac. Tento softvér vám prehrá DVD, Blu-ray, VCD, MPEG a aj najčastejšie používané video a aj audio formáty.

Easy DVD Player na stiahnutie zadarmo je jednoduchý program s prehľadným rozhraním. Jeho používanie je naozaj jednoduché. Nájdete v ňom aj funkcie, ktoré sa vám pri bežnom používaní prehrávača určite zídu. Ak počítač používajú aj vaše deti môžete  programe Easy DVD Player nastaviť heslo na film, ktorý by vaše deti nemali vidieť.

Chcete si počas sledovania filmu vytvoriť snímok obrazovky? S Easy DVD Player zadarmo to urobíte kedykoľvek. Nepotrebujete ďalšie programy na vytvorenie screenshotu. V programe nechýbajú funkcie pre náročnejších užívateľov. Nastavenie zvuku a obrazu alebo vkladanie titulkov do filmu isto oceníte. Aj keď samotný program kvalitu zvuku a obrazu nastaví na najvyššiu kvalitu vždy si môžete v programe tieto funkcie doladiť osobne.

 

Easy DVD Player Windows / Mac

Šikovný a užitočný program na prehrávanie audio a video súborov Easy DVD Player zdarma si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom Windows – Easy DVD Player download Windows. Softvér výborne funguje aj v starších verziách systému.

Ak používate OS Mac verziu tohto programu na internete nenájdete. Určite sa vám ale podarí nájsť vhodnú alternatívu.

Dobrý prehrávač je aj Winamp, ktorý je zadarmo a nájdete ho vo verziách pre Windows a aj OS Mac.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Easy DVD Player
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Video
Cena
Free