DYNA BLASTER (PC hra)

Dyna Blaster je počítačová hra, ktorú možno poznáte pod názvom Bomberman. Hru vyvinula spoločnosť Hudson Soft v roku 1983. Hra je určená predovšetkým pre mladších ľudí, ale je celkom chytľavá čo je dôvod prečo ju hrajú aj starší.

 

Pôvodne bola hra vydaná pre 8 bitové platformy. Najnovšia verzia Dyna Blaster (Bomberman) si ale môžete teraz zahrať aj na počítači. Zábavná, logická a akčná hra – aj tak by sa dala Dyna Blaster zadarmo opísať. Dyna Blaster sťahuj a začni hrať.

 

Dyna Blaster download

Logická a zároveň akčná hra Dyna Blaster (Bomberman) je k dispozícii zadarmo. Dej hry spočíva v záchrane dcéry stvoriteľa Bombermanov. Jej únoscom je Black Bomberman, ktorého musíte nájsť a zničiť. Kliknútím na Dyna Blaster na stiahnutie zadarmo sa stávate Bomberman, ktorého úlohou je zachrániť dcéru stvoriteľa. Pri záchrane musíte zdolávať rôzne prekážky a nepriateľov. V tom vám pomôžu bomby. Zo začiatku vám PC hra umožní používať jednoduché bomby. Postupom v hre ale získate silnejšie bomby a bonusy.

PC hra Dyna Blaster zdarma má 8 svetov. Každý svet má 8 úrovní.. V každej z nich okrem zničenia nepriateľov musíte nájsť aj východ. Hneď ako zachránite unesenú dievčinu vyhrali ste celú hru.

Na prvý dojem sa môže zdať hra jednoduchá. Jej náročnosť sa ale každou úrovňou zvyšuje. Musíte si rozmyslieť kam uložiť bombu, kde sa skryť, zničiť nepriateľa, nájsť východ,… Dyna Blaster stiahnuť zadarmo, alebo Bomberman zdarma je hra plná akcie a logického zmýšľania.

 

Dyna Blaster PC

Táto hra sa radí medzi staršie hry ale zabaví vás na veľa hodín a radi sa k nej budete vracať. Aj keď je Dyna Blaster singleplayer môžu ju hrať aj dvaja hráči.

Stiahnutím hry nezískate len demo verziu, ale celú hru. Dyna Blaster plná verzia zadarmo je kompatibilná s operačným systémom Winndows.

Hru si môžete zahrať aj online. V tomto prípade je Dyna Blaster multiplayer, ktorú môžu hrať naraz až 4 hráči.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
Dyna Blaster
Operačný systém
Win 7, Win XP, Win 2000, Win 98, Win 95, DOS
Software Category
Akčné hry
Cena
FREE
Stránka výrobcu