DOMÁCE ÚČTOVNÍCTVO (daňová evidencia)

Domáce účtovníctvo je program s ktorým budete mať prehľad o domácich financiách.  Zistite kde najviac míňate, kde môžete ušetriť a majte prehľad vo svojich výdavkoch.

 

Domáce účtovníctvo download

Najnovšia verzia Domáce účtovníctvo na stiahnutie zadarmo je výborný program na udržanie prehľadu vo výdavkoch domácnosti. V programe môžete mať množstvo oddelení na výdavky či príjmy. Domáce účtovníctvo zdarma má viacero využití. Môže sa použiť nie len na osobné a rodinné financie, ale využijú ho aj rôzne športové kluby, fondy a nadácie, pôžičky iným osobám a pod.

So softvérom Domáce účtovníctvo na stiahnutie zdarma môžete využiť na prehľad o zaplatených členských poplatkoch, alebo mať prehľad v nákladoch na energiu v domácnosti.  Rovnako dobre sa dá použiť aj na daňovú evidenciu. Táto evidencia sa podobá podvojnému účtovníctvu (spolu s DPH).

Program Domáce účtovníctvo na stiahnutie zdarma využijete aj na daňovú evidenciu alebo ako denník tržieb. S týmto softvérom získate okamžitý prehľad o výdavkoch aj príjmoch, konkrétne doklady môžete vytlačiť alebo exportovať do Excelu alebo Open Office a pod.

 

Domáce účtovníctvo download

Kliknutím na Domáce účtovníctvo download získate šikovný program na účtovníctvo. Majte prehľad o vašich financiách a stiahnite si tento šikovný nástroj. Prehľad vo výdavkoch a príjmoch môže mať aj grafickú podobu. Prehľad bude tak jasnejší a zrozumiteľnejší.

Program perfektne funguje v počítačoch s operačným systémom Windows – Domáce účtovníctvo download Windows. Nemusíte sa obávať jazykovej bariéry. Program je  anglickom ale aj českom jazyku.

Ak hľadáte programy, ktoré by zjednodušili vaše podnikanie, zlepšili a zrýchlili by prácu s dokladmi skúste si stiahnuť program  Peňažný denník. Tento program nahradí účtovnú knihu.  Ak často vystavujete faktúry a nepotrebujete kancelársky balík programov máme pre vás PC program Faktúrky (jednoduchá a rýchla tvorba faktúr)

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Domáce účtovníctvo
Operačný systém
Windows XP, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Software Category
Domácnosť
Cena
Free