DIRECTX 11

DirectX 11 je doplnok, pluning, ktorý je dôležitý pre načítanie, spustenie a správne fungovanie hier a aplikácií, ktoré obsahujú množstvo multimediálnych prvkov.

 

Niektoré hry, alebo programy sa bez tohto doplnku nemusia vôbec spustiť. Ak používate Windows 10 najnovšia verzia Directx je už inštalovaná vo vašom počítači a aktualizuje sa pravidelne s Windowsom. Nachádza sa aj vo Windows 8. Do Windows 7 si ho môžete stiahnuť.

Pokiaľ používate staršie verzie operačného systému Windows mali by ste si DirectX 11 stiahnuť zadarmo. Zaistí rýchlejšie načítanie a spustenie hier, prehrá videá a otvorí 3D grafiku.

 

DirectX 11download

DirectX 11 stiahnuť môžete ak používate Windows 7. Novšie verzie tohto doplnku sa stali súčasťami novších operačných systémov. Samostatne túto aplikáciu do nich nestiahnete, ale nie je možné ju ani odinštalovať.

Kliknutím na DirectX 11 stiahnuť zadarmo sa počítač, alebo notebook o poznanie zrýchli. Vďaka DirectX 11 Windows 7 môžete rýchlejšie načítať aj aplikácie, ktoré sú založené na novších technológiách.

Pokiaľ by ste chceli novšiu verziu DirectX 12, alebo DirectX 13 budete potrebovať aj novší Windows. Pokiaľ nemáte v pláne prejsť na novší operační systém kliknutím na DirectX 11 na stiahnutie zdarma je tým najlepším čo môžete pre svoj počítač urobiť.

 

DirectX 11 Windows

Videá, grafika a aj hranie hier si môžete lepšie vychutnať ak máte v počítači aktuálnu a kompatibilnú verziu DirectX 11 zadarmo. Platí to pravdaže len pre Windows 7. Toto rozšírenie môžete mať zdarma:

  • directX download windows 32 bit free
  • directX download Windows 64 bit free

Kliknúť na DirectX 11 download free sa vám oplatí len ak používate Windows. Žiadna z verzií DirectX v inom operačnom systéme fungovať nebude.

Ak sa ti nedarí otvoriť video, ak sa ti zasekáva hra, prípadne sa nedá vôbec načítať … DirectX 11 sťahuj je ponuka, ktorá by ti mohla s týmto pomôcť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 13 votes
Názov programu
DirectX 11
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Ovládače
Cena
FREE
Stránka výrobcu