DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE pre TV (mobil app)

Diaľkové ovládanie pre TV je mobilná aplikácia ktorá vám umožní pohodlne ovládať televízor. Stačí ju mať v mobile a už viac nemusíte hľadať či rozmýšľať kam ste založili ovládač.

Najnovšia verzia Diaľkové ovládanie pre TV na stiahnutie zadarmo nahradí diaľkové ovládače pre rôzne smart televízory. Sťahuj Diaľkové ovládanie pre TV a ovládaj televízor z gauča bez toho aby si vstal a hľadal ovládač.

Diaľkové ovládanie pre TV download

Bez ovládača od televízora si dnešný život a hlavne čas oddychu nevedia mnohí z nás predstaviť. Ak patríte k osobám, ktoré stále ovládač hľadajú a nevedia kde ho nechali máme pre vás riešenie. Diaľkové ovládanie pre TV na stiahnutie zadarmo do mobilu perfektne nahradí klasický ovládač. S touto apkou môžete ovládať TV a aj domáce kiná prostredníctvom WiFi.

Máte starší televízor? Pre program Diaľkové ovládanie pre TV zadarmo to nie je žiadny problém. Ovládanie väčšiny TV funguje na základe infračerveného žiarenia. Stiahnutím app Diaľkový ovládač pre TV zdarma získate apku, ktorá vám umožní ovládať každý smart televízor.

Možno ste už skúsili ovládať televíziu prostredníctvom inej aplikácie, napr. LG Magic Remote. Táto apka ale nemusí fungovať práve na váš typ TV. Čo tak Diaľkové ovládanie pre TV na stiahnutie zadarmo? Prehľadné rozhranie programu a jednoduché používanie sú plusy, pre ktoré by ste ju mali rozhodne vyskúšať.

 

Diaľkové ovládanie pre TV Android / iPhone

Diaľkové ovládanie do mobilu zadarmo je kompatibilné s množstvom značiek TV: Samsung, Panasonic, LG, Sony, … Stačí si ju len stiahnuť, nasmerovať mobilný telefón na TV a prepínať programy.

Táto aplikácie je vhodná len do mobilných telefónov s operačným systémom Android. Stiahnuť si ju môžete pohodlne z tejto stránky, bez toho aby ste ju vyhľadávali na internete – Diaľkové ovládanie pre TV downlooad Android.

App Diaľkové ovládanie TV do mobilu kompatibilnú s iPhone isto nájdete na internete. Stačí sa len poobzerať.

Môžem mať diaľkový ovládač v mobile? 📱

Diaľkový ovládač môžete mať aj mobilnom telefóne. Potrebujete si len stiahnuť aplikáciu, ktorá zmení váš mobil na diaľkové ovládanie. Potrebné je ešte spárovať aplikáciu s TV a môžete prepínať TV stanice prostredníctvom mobilného telefónu

Je diaľkový ovládač na TV do mobilu zadarmo? ✅

Áno, app Diaľkové ovládanie TV v mobile si môžete stiahnuť a aj používať zadarmo. Zdarma získate všetky funkcie aplikácie a za nič nebudete priplácať. Cez aplikáciu môžete ovládať aj jas, kontrast, hlas a ďalšie funkcie televízora.

Existuje aj verzia pre iPhone? 👍

Z tejto stránky si môžete stiahnuť aplikáciu Diaľkové ovládanie pre TV, ktorá je kompatibilná s Androidom. Ak používate iPhone na internete určite nájdete aj verzie aplikácii pre IPhone. Diaľkové ovládanie do mobilu je jednou z najobľúbenejších aplikácií a preto ju určite nájdete aj v tejto verzii.

Ktorá app Diaľkové ovládanie pre TV je pre mňa najvhodnejšia? 📺

Dôležité je aby aplikácia bola kompatibilná s vašim mobilným telefónom a TV, ktorý máte. Jedna aplikácia môže fungovať na viac typov televízorov. Ak si nie ste istí, či konkrétnou apkou môžete ovládať váš TV môžete si ih stiahnuť viac. Všetky sú zadarmo a tak najlepšie a bezplatne vyskúšate, ktorá vám najlepšie vyhovuje.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 15 votes
Názov programu
Diaľkové ovládanie pre TV
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu