CUE SPLITTER (rozdelenie MP3)

CUE Splitter je počítačový program na rozdeľovanie veľkých audio súborov. Ak sťahujete hudbu z internetu a hlavne celé albumy určite ste sa už s takýmito súbormi stretli.

Najnovšia verzia CUE Splitter na stiahnutie zadarmo vám umožní rozdeliť väčšie zvukové súbory na viacero menších. Stačí mať len tento program v počítači a z celých albumov môžete mat konkrétne skladby – sťahuj CUE Splitter.

 

CUE Splitter download

Rozdeliť veľký audio súbor s programom CUE Splitter zdarma nie je žiadny problém. Ak si hovoríte, že vás sa tento problém netýka môžete sa mýliť. Ak sťahujete z internetu celé albumy môže sa stať, že si ich stiahnete ako jeden veľký súbor. V tomto prípade príde vhod CUE Splitter na stiahnutie zadarmo.

PC program CUE Splitter zadarmo rozdelí súbor na jednotlivé skladby a zároveň ich pomenuje. Budete ich mať následne uložené ako .CUE súbor. Program automaticky deteguje subindexy, skryté skladby a tiež tiché miesta. Práve tu rozdelí skladbu. Takto postupuje program pri celom súbore až z neho získate jednotlivé piesne.

Tento softvér na rozdeľovanie audio súborov obsahuje aj nástroje, ktoré vám umožnia meniť a upravovať názvy či číslovanie konkrétnych skladieb. Zároveň sú generované aj M3U a M3U8 playlisty, ktoré vám umožnia prehrávať obľúbenú hudbu hneď v prehrávačoch.

 

CUE Splitter Windows / Mac

CUE Splitter zdarma na stiahnutie odporuje množstvo rôznych formátov WAVE, FLAC, OGG, WMA, TTA, MP3 a mnoho ďalších. Nepotrebujete žiadny konverzný program, ktorý by zmenil formát súboru aby ste ho mohli rozdeliť. Program načíta aj súbory napísané v Unicode UTF8 a ANSI.

Kliknutím na CUE Splitter download získate výborný program na rozdeľovanie objemných zvukových formátov. Program je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – CUE Splitter download Windows. Softvér perfektne funguje v starších verziách systému, ale aj v najnovšom Windows 10.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
CUE Splitter
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 10, Win 8
Software Category
Hudba & Zvuk
Cena
Free