ČSOB smartbanking (mobilná app)

ČSOB smartbanking je mobilná aplikácia ČSOB banky. Ak sa radíte k jej klientom môžete s touto aplikáciou vybaviť všetko ohľadom svojho účtu. Získajte elektronické bankovníctvo do mobilného telefónu.

Najnovšia verzia ČSOB smartbanking na stiahnutie zadarmo je vhodná pre všetkých klientov ČSOB. Niektoré funkcie sú dostupné aj bez toho aby ste sa museli prihlásiť do svojho konta. Sťahuj ČSOB smartbanking.

 

ČSOB smartbanking download

App ČSOB smartbanking na stiahnutie zadarmo je elektronické bankovníctvo, ktoré môžete mať s týmto programom v mobile. Pre aktiváciu je potrebné zadať identifikačné číslo a PIN, ktoré používate pri prihlasovaní do internetbankingu. Následne obdržíte od banky aktivačný kľúč, ktorým si aplikáciu ČSOB smartbanking zadarmo aktivujete. Následne môžete aplikáciu plnohodnotne využívať.

Pri každom ďalšom prihlásení do aplikácie budete potrebovať už len PIN, ktorý si môžete cez portál ČSOB v prípade potreby zmeniť. Vzhľad aplikácie si môžete zmeniť. Či si necháte svetlé alebo dáte prednosť tmavému pozadiu záleží od vás. Prostredníctvom aplikácie ČSOB smartbanking zdarma môžete investovať do fondov, mať okamžitý prehľad o svojich produktoch (úvery, hypotéka, účet,…). Môžete vykonávať prevody na účet a všetko čo ohľadom svojho účtu potrebujete.

 

ČSOB smartbanking Android / iPhone

Spravujte svoj bankový účet v mobile. Stačí vám k tomu len aplikácia ČSOB smartbanking zadarmo. Nemusíte navštevovať banku len aby ste vykonali prevod peňazí, zaplatili účty alebo sa informovali ohľadom úveru. Všetko nájdete v aplikácii.

Aplikáciu s aktívnou službou elektronického bankovníctva ČSOB si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom ale na internete nájdete aj verziu pre iPhone.

  • ČSOB smartbanking download Android
  • ČSOB smartbanking download iPhone ( tu )

Pre klientov Air Banky máme aplikáciu My Air zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
ČSOB smartbanking
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free