CROSS DJ FREE (mixovanie hudby a videa)

Cross DJ Free je program na mixovanie hudby a aj videa. Primárne sa tento program zameriava ale na hudbu. Prehľadné užívateľské rozhranie a množstvo funkcií sú klady, pre ktoré si tento program obľúbite. Sťahuj Cross DJ Free.

 

Cross DJ Free download

Cross DJ Free na stiahnutie zadarmo sa môže smelo porovnávať s profesionálnymi programami na úpravu audio súborov. Mixážne nástroje ako precghody, scratch, synchronizácia tempa, atď. vám umožnia vytvárať a upravovať skladby podľa vlastných predstáv.

Aj keď je program Cross DJ Free zadarmo je určený prevažne na mixovanie audio súborov. Môžete v ňom ale mixovať aj videá. Umožní vám pracovať s dvoma video súbormi naraz. Aj v tejto časti programu nájdete množstvo funkcií a nástrojov (prekrývanie kombináciou dvoch snímok, miešanie,…).

 

Cross DJ Free Windows / Mac

Program Cross DJ Free zadarmo získate v plnej verzii. Nemusíte za nič platiť a môžete všetky funkcie programu používať bez obmedzení.

Program na úpravu hudby a videa je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – Cross DJ Free download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
0.5 based on 13 votes
Názov programu
Cross DJ Free
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Hudba & Zvuk
Cena
Free