COUNTER STRIKE do mobilu (aplikácia)

Counter Strike do mobilu je výborná akčná hra pre viacerých hráčov do mobilných telefónov. Porovnajte svoje strelecké a taktické schopnosti s hráčmi z celého svete.

Najnovšia verzia Counter Strike do mobilu na stiahnutie zadarmo je výborná akčná hra, kde môžete ukázať svoje strelecké umenie. Najlepšia 3D súťažná hra čaká kedy sa pridáš. Sťahuj Counter Strike do mobilu.

 

Counter Strike do mobilu download

Počítačová online hra Counter Strike sa teší veľkej populaite už pár rokov. Ak ste jej fanúšikom aj vy môžete si hru teraz zahrať aj v mobilných telefónoch. Counter Strike do mobilu zadarmo vás dostane priamo do stredu bojov. K dispozícii máte množstvo rozličných zbraní ako AK-47, GATLIN, M4A1 a veľa ďalších. Preskúmať môžete aj množstvo máp s rôznymi taktikami.

Hra Counter Strike do mobilu zdarma má plynulé a jednoduché ovládanie. Aby ste sa do hry zapojili nepotrebujete žiadny návod ani tutoriál. Aj keď je Counter Strike multiplayer môžete si hru zahrať aj offline. Je len na vás čomu dáte prednosť.

V hre nájdete viacero herných režimov. Team Deathmatch postaví tým proti týmu alebo jednotlivca proti jednotlivcovi. Máte radi plnenie úloh a misií? V jednom hernom režime bude vašou úlohou zneškodniť bombu. S priateľmi si môžete zahrať v jednej miestnosti spolu, alebo si vytvoríte vlastnú hru s vlastnými pravidlami.

 

Counter Strike do mobilu Android / iPhone

Pripojte sa k tímovým súbojom, vytvorte si vlastnú skupinu alebo bojujte sám za seba. Hra Counter Strike do mobilu na stiahnutie zadarmo vám ponúka množstvo herných režimov, z ktorých si môžete vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Hra s perfektnou živou 3D grafikou a jednoduchým intuitívnym ovládaním vás dostane.

App Counter Strike zadarmo si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom – Counter Strike download Android.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Counter Strike do mobilu
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free