CHANSORT (usporiadanie TV programov)

ChanSort je šikovný program na jednoduché usporiadanie a triedenie televíznych kanálov. Ak vlastníte jeden s modernejších televízorov značky LG, Panasonic, Toshiba alebo Samsung môže vám tento softvér pomôcť pri ich ladení.

Ak nebaví ladenie a prehadzovanie televíznych kanálov a najradšej by si sa na to vykašľal stiahni si tento program – ChanSort sťahuj a ovládaj televízor cez počítačový program. Najnovšia verzia ChanSort na stiahnutie má viac funkcií, ktoré isto každý využije u TV program.

ChanSort download

Možno ste si už do mobilného telefónu stiahli mobilný ovládač TV. Môžete s ním televízor síce ovládať, ale na usporiadanie kanálov, pomenovanie programov a nastavenie obľúbených programov vám stačiť nebude. ChanSort zadarmo je program, s ktorým toto všetko zvládnete.

ChanSort na stiahnutie zadarmo je ponuka, ktorá sa týka majiteľov televízorov Samsung ( séria B, C, D, E a F), LG (od roku 2009 do roku 2013), Toshiba (zoznam kanálov ZIP alebo CHMGT.DB) a Panasonic (od roku 2011 do roku 2013). Podpora Unicode v programe zaistí, že všetky názvy televíznych staníc budú dobre interpretované (môžete písať aj v inej než latinskej abecede – azbuka a pod.)

Program ChanSort zdarma umožní aj zmeniť poradie TV staníc (myšou alebo manuálnym zadaním nového čísla kanálu), zaradiť obľúbené stanice do zoznamu obľúbených položiek atď. Veľkou výhodou oproti iným podobným programom je možnosť zapnúť rodičovskú zámku ( PIN). Zabránite tak deťom dostať sa ku kanálom pre dospelých. Stačí len kliknúť na ChanSort download a stiahnuť si program.

 

ChanSort Windows / Mac

Ak ste si ChanSort zadarmo stiahli asi vás pri prvom otvorení prekvapí rozhranie. O každom jednom kanály vám poskytne množstvo informácií. Nemusíte sa ničoho obávať, do ovládania programu sa rýchlo dostanete.

Ovládať TV a radiť stanice prostredníctvom tejto aplikácie môžete len ak používate operačný systém Windows. Takže odkaz ChanSort download Windows využijú len užívatelia tohto OS. Tento program podporuje aj češtinu, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
ChanSort
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Ovládače
Cena
Free
Stránka výrobcu