BULÁNCI 2 (online hra)

Bulánci je hra, ktorá vznikla v českej spoločnosti SleepTeam Labs. Príjemná a veselá hra, s ktorou si užijete veľa zábavy v ktorej hlavnú úlohu hrajú strieľajúce vankúše.

 

Hra sa hrá z pohľadu z hora, takže vám žiaden protivník neujde. Jednoduchá 2D hra je už staršia ale aj napriek tomu je o ňu veľký záujem. Ak hľadáte hry pre dvoch a viac hráčov mali by ste vyskúšať túto hru. Najnovšia verzia Bulánci umožní hrať jednému až štyrom hráčom naraz. Bulánci multiplayer / Bulánci singleplayer– hra pre viac hráčov, v ktorej medzi sebou bojujú vankúše o perie.

Aj keď je hra pôvodom z Českej republiky dočkala sa aj svetového úspechu a anglickej verzii pod názvom Combat Pillows.

 

Bulánci download

Hru, ktorá sa radí medzi superhry môžete hrať aj vy. Akčná bojová hra, v ktorej EAV (extrémne agresívne vankúše) súperia o každé pierko je vysoko návyková. Stačí len kliknúť na hra Bulánci na stiahnutie zdarma.

V hr nájdete všetko čo potrebujete. Rôzne zbrane od pištole cez raketomet, brokovnicu až po mínu. Nezabudlo sa ani na zaujímavé bonusy ako neviditeľnosť či nesmrteľnosť (na istý čas) či neobmedzené množstvo nábojov.

Zaujímavosťou sú aj Bulánci mapy. Dokopy ich je šesť a môžete sa ocitnúť v džungli (Malária), na tanečnom parkete (Vybíjaná), alebo bojovať proti nebezpečným zombii vankúšom (Exitus). Ak ťa zaujímajú veselé a zároveň akčné hry čo najskôr klikni na Bulánci sťahuj.

 

Bulánci PC hra

Staršiu verziu hry Bulánci si môžete stiahnuť a hrať zadarmo. Novú verziu nájdete už len pod názvom Combat Pillows v anglickom jazyku za poplatok. Ak vás ale tento článok nalákal na hru s bojovými vankúšmi môžete si ju zahrať. Bulánci PC download je dobrý nápad ak si chcete skrátiť čas a užiť si trochu zábavy.

Hra Bulánci je kompatibilná s operačným systémom Windows. Perfektne bude fungovať aj v mobilnom telefóne s Androidom. Stačí len vyhľadať pojem Bulánci Android. Táto verzia je ale len pre jedného hráča.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 13 votes
Názov programu
Bulánci 2
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Hry
Cena
FREE
Stránka výrobcu