BLUESTACKS APP PLAYER

BlueStacks App Player je počítačový program, pomocou ktorého si v počítači spustíte aplikácie z mobilného telefónu. Stačí pár kliknutí a aplikáciu, ktorú máte v telefóne môžete používať aj v počítači.

Najnovšia verzia BlueStacks App Player na stiahnutie využijú hlavne ľudia, ktorí majú vo svojom mobilnom telefóne hry. Ak si chceš obľúbenú hru zahrať aj na počítači BlueStacks App Player sťahuj a začni hrať. Program môžete využiť aj na iné aplikácie, nie len hry. Tento softvér spustí až 26 mobilných aplikácií v Androide v počítači s OS Windows.

 

BlueStacks App Player download

Kliknutím na BlueStacks App Player na stiahnutie zadarmo získate šikovný program, s ktorým nemusíte mať mobilný telefón pri sebe ak si budete chcieť zahrať hru, alebo spustiť niektorú z aplikácií. Po stiahnutí programu je ešte potrebné ho inštalovať, stačí len softvér spustiť. Po dokončení inštalácie sa program BlueStacks App Player zdarma spustí automaticky.

V podstate je program BlueStacks App Player emulátor, teda program, ktorý umožní fungovanie programu či aplikácie v inom operačnom systéme. V súčasnosti sú tieto programy čoraz viac vyhľadávané a sťahované a inak tomu nie je ani pri tomto programe.

Na odkaz BlueStacks App Player download kliklo už viac ako milión užívateľov a neustále sa ich počet rozrastá. Zmeny aplikácia sa obávať nemusíte. Emulátor zachováva vzhľad pôvodnej aplikácie aj v počítači. Nemusíte sťahovať aplikácie, ktoré máte v mobile vo verziách vhodných do počítačov. Stiahnutím tohto programu ušetríte nie len čas ale aj financie, ktoré by ste za nákup iných verzií zaplatili znova.

 

BlueStacks App Player Windows / Mac

Verzia programu BlueStacks App Player, ktorú si môžete tu stiahnuť je kompatibilná s operačným systémom Windows. Prehrá aplikácie, ktoré máte v mobile s Androidom –  BlueStacks App Player Windows download free. Na internete nájdete verziu pre Windows 32 bit a aj Windows 64 bit.

Ak používate operačný systém Mac môžete na internete nájsť verziu programu, ktoré bude fungovať na vašom PC. Stačí ak do prehliadača zadáte výraz BlueStacks App Player Mac download free.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
BlueStacks App Player
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
FREE
Stránka výrobcu