BITDEFENDER ANTIVIRUS – FREE EDITION (antivírusový program)

BitDefender Antivirus je antivírový program, ktorý sa radí medzi najlepšie programy tohto typu na svete. Teraz si môžete kvalitný antivírusový program stiahnuť zadarmo.

Najnovšia verzia BitDefender Antivirus na stiahnutie zadarmo má jednoduché a prehľadné rozhranie. Jeho používanie zvládnu aj začiatočníci. Sťahuj BitDefender Antivirus a surfovanie na internete bude hneď bezpečnejšie.

 

BitDefender Antivirus download

V súčasnosti je surfovanie na internete bez poriadneho antivírusového programu veľkým rizikom.  Spyware, adware, trójske kone, …. vírusov na internete je veľké množstvo a bez kvalitného antivirusu sa jednoducho nezaobídete. BitDefender Antivirus zadarmo je jedným z najlepších antivírov. V rôznych bezpečnostných súťažiach sa umiestnil na popredných priečkach.

BitDefender Antivirus na stiahnutie zadarmo dokáže upozorniť užívateľov na viac ako 90 tisíc vírusových definícií. Prehľadá váš počítač a každú možnú hrozbu odhalí. Vírus, ktorý nájde môže zmazať alebo presunúť do karantény. Záleží to od toho ako sa rozhodnete. V BitDefender Antivirus zdarma nájdete aj funkciu B-HAVE. Táto funkcia spustí podozrivý program v emulovanom prostredí.

Za väčšinu antivírusových programov musíte zaplatiť. Môžete si ich síce vyskúšať zadarmo, ale po uplynutí skúšobnej doby ste bez ochrany. V lepšom prípade máte v počítači antivírus s okresanými funkciami.

 

BitDefender Antivirus Windows / Mac

BitDefender Antivirus zadarmo je výbornou voľbou ak hľadáte ideálny antivírový program, ktorý by vás nestál veľa. Tento softvér si môžete stiahnuť a aj používať zadarmo bez obmedzenia.

Antivírusový program zadarmo obsahuje nástroje a bezpečnostné funkcie, ktoré získali certifikát ICSA Lab (asociácia počítačovej bezpečnosti).

BitDefender Antivirus download Windows – tento program perfektne funguje v v operačnom systéme Windows. Ak ho máte v počítači môžete bez obáv kliknúť na BitDefender Antivirus download.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
BitDefender Antivirus
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Free