BeamNG DRIVE (PC hra)

BeamNG DRIVE je závodná hra založená na simulácii dopravných nehôd. Aj keď od vydania hry spoločnosťou BeamNG ubehlo niekoľko rokov, hra sa stále vyvíja a vylepšuje.

 

Najnovšia verzia BeamNG DRIVE sa zameriava hlavne na spojenie fyziky a demolácie áut. Závod sa nezaobíde bez nehôd a havárií. Práve tu sa najlepšie ukáže dôsledné prepracovanie hry – tzv. deformovateľné predmety – realistické znázornenie deformácie auta pri náraze.

Game BeamNG DRIVE je postavená na revolučnom soft-body engine, ktorý spoločnosť pridala do CryEngine 3. Tento simulátor jazdy a vozidla reálne ukáže čo sa s autom pri nehode stane.

 

BeamNG DRIVE download

Ak chceš vedieť aké škody sa môžu na automobile stať pri dopravnej nehode dlho neotáľaj a BeamNG DRIVE sťahuj. Hra okrem závodov ponúka viacero herných módov – BeamNG DRIVE mods.  Môžeš si zložiť automobil a jazdiť na ňom na závodoch, môžeš si vybrať auto a snažiť sa dosiahnuť na závodnom okruhu najlepší čas.

Tento simulátor z vás môže urobiť aj šoféra autobusu. Budete jazdiť po stanovených trasách, alebo plniť rôzne kampane. Pc hra BeamNG DRIVE na stiahnutie vám umožní jazdiť autom na rôznych terénoch a povrchoch. Tak najlepšie zistíte aké nebezpečenstvo vám hrozí ak pri jazde nedávate pozor, alebo to preženiete s rýchlosťou.

Ak ste na internete našli ponuku demo BeamNG DRIVE stiahnuť zdarma získate len časť hry. Aj táto „ukážka“ vám ale bude stačiť na to, aby ste si túto hru zaobstarali v plnej verzii.

 

BeamNG DRIVE PC

Chcete zistiť, čím hra vyniká? Kliknite na BeamNG DRIVE download free a zadarmo si stiahnite demo verziu. Perfektná grafika a reálne spracovanie vás jednoducho dostanú.

BeamNG DRIVE PC download – aby ste mohli závodnú hru stiahnuť a hrať je dôležité aby ste mali v počítači operačný systém Windows. Ak vás zaujímajú hry pre jedného hráča, BeamNG DRIVE singleplayer bude presne pre vás.

Cena BeamNG DRIVE sa pohybuje okolo 30 euro.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4 based on 7 votes
Názov programu
BeamNG DRIVE
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Hry - Simulátory (závodný)
Cena
FREE TRIAL (Demo)
Stránka výrobcu