BANANA KONG (mobilná app)

Banana Kong je názov mobilnej hry, ktorej dej sa odohráva v džungli. Aj keď ide o nekonečný beh o zábavu tu nie je núdza. Preskakujte prekážky, utečte pre lavínami banánov, predbehnite priateľov a veľa ďalšieho.

Najnovšia verzia Banana Kong na stiahnutie zdarma sa jednoducho ovláda a aj princíp hry je ľahký ale napriek tomu bude zdolanie prekážok pre každého výzvou. Čaká na vás množstvo prekážok a nástrah. Trúfate si? Sťahuj Banana Kong.

 

Banana Kong download

Vítajte v džungli, kde bude vašou úlohou pomôcť Kongovi prekonávať prekážky. Pomôžte mu zdolať nebezpečné balvany, ujsť pred lavínou banánov alebo uniknúť hrozným krokodílom. Ak sa vám cestou podarí predbehnúť ďalších hráčov získate odmeny a môžete zlepšiť svoj štýl hry.

S app Banana Kong na stiahnutie zdarma vám ponúka neobmedzené množstvo zábavy. Nekonečný beh je plný prekážok a nástrah, ale aj odmien, ktoré keď získate bude hra jednoduchšia. Prekážky môžete zdolať, zničiť alebo obísť. V mobilnej hre Banana Kong zadarmo budete skúmať aj podzemie. Prejdite do jaskyne a preskúmajte každý jej tmavý kút.

Zahrajte sa ešte dnes a stiahnite si hru Banana Kong zdarma. Hru si môžete kedykoľvek uložiť a pokračovať v nej keď budete mať čas. Na ovládanie tejto hry vám stačí mobilný telefón s dotykovou obrazovkou a jeden prst.

 

Banana Kong Android / iPhone

Kliknúť na app Banana Kong download free môžete ak používate mobilný telefón s Androidom

  • Banana Kong download Android.

Ak sa radíte medzi užívateľov iPhone kompatibilnú verziu nájdete na stiahnutie zdarma v App Store

  • Banana Kong download iPhone ( tu )

Ak máte radi bežecké hry plné zábavy a súťaženia s inými hráčmi môžete si stiahnuť aj hru Stumple Guys, v ktorej si zmeriate sily a schopnosti s hráčmi z celého sveta.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Banana Kong
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Hry pre deti
Cena
Free