BABYCAM– DETSKÁ PESTÚNKA (mobil app)

BabyCam  – detská pestúnka je mobilná aplikácia, ktorá nahradí detskú pestúnku. Stačí ak máte dva mobilné telefóny, alebo tablety a môžete mať svoje dieťa pod dohľadom aj na väčšiu vzdialenosť. Aplikácia ušetrí čas rodičom a dopraje dieťaťu nikým a ničím nerušený pokojný spánok.

Najnovšia verzia BabyCam na stiahnutie zadarmo obsahuje aj niekoľko uspávaniek, snímače vlhkosti a teploty a aj nočné videnie. Sťahuj BabyCam – detská pestúnka a budeš vedieť čo robí tvoje dieťa aj keď nebudeš v jeho blízkosti.

 

BabyCam – detská pestúnka download

BabyCam – detská pestúnka na stiahnutie zadarmo nepotrebuje žiadnu zvláštnu obsluhu. Stačí ak máte prepojené dva mobilné telefóny, alebo tablety. cez jednu Wifi, alebo Wifi Direct. Jedno zariadenie pozoruje dieťa a druhé máte pri sebe.

Dieťa pomocou app BabyCam môžete pozorovať nie len na mobile ale aj PC, iPhone či iPade. Umožní vám dieťa pozorovať, počúvať alebo sa s ním aj rozprávať. A ak nemáte čas na spievanie uspávanky môžete mu jednu z aplikácie vybrať. BabyCam zdarma vám získa čas, ktorý by ste inak stratili dohliadaním na spiaceho drobca.

V BabyCam – detská pestúnka zadarmo môžete nastaviť hlasitosť, nahrať video, urobiť fotografiu. K zariadeniu, ktoré sníma dieťa môžete pripojiť viac zariadení. Na dohľade sa tak môžu podieľať obaja rodičia na vlastných mobiloch alebo PC. Nočné videnie sa nezíde len pri akčných hrách, využijete ho aj vy ak sa váš drobec v noci zobudí. Príchodom do izby ho môžete úplne prebrať, ale ak si v BabyCam apk pozriete, že je v pohode môže o chvíľu zaspať znova a vy nemusíte vyliezť z postele.

 

BabyCam – detská pestúnka Android / iPhone

S mobilným programom BabyCam zadarmo Nepotrebujete pripojenie na internet aby ste mohli vedieť či ešte dieťa spí. Stačí ak máte Wifi Direct.

Program si môžete zadarmo stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom aj iPhone. Je potrebné stiahnuť si ale príslušnú verziu

  • BabyCam download Android
  • BabyCam download iPhone

Verziu programu pre iPhone môžete nájsť aj na App Store.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 3 votes
Názov programu
BabyCam - detská pestúnka
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free