AVIRA FREE ANTIVIRUS (pc program)

Avira Free Antivirus je antivírusový program,  ktorým môžete bezpečnejšie surfovať po internete. Zachytí vírusy, makrovírusy, neznáme booksektory a veľa ďalšieho.

Najnovšia verzia Avira Free Antivirus na stiahnutie zadarmo sa pravidelne aktualizuje. Vďaka tomu je tento antivírusový program pripravený zachytiť všetky hrozby z internetu. Sťahuj Avira Free Antivirus a tvoje behanie po internete bude zas o niečo bezpečnejšie.

Avira Free Antivirus download

Tento antivír pochádza od nemeckej spoločnosti Avira. Prvá verzia vyšla už v roku 1988 a od tých čias sa neustále vyvíja. Avira Free Antivir na stiahnutie zadarmo zachytí rôzne vírusy, spamy a aj spyware. O jeho kvalitách svedčí aj fakt, že v teste AV-Comparatives získava vždy najvyššie hodnotenie.

Ak hľadáte kvalitní antivir zadarmo siahnite po Avira Free Antivirus zdarma. Aj keď tento program nie je tak známy ako napríklad Kasperski alebo Eset môže sa im smelo rovnať. Stačí len kliknúť na Avira Free Antivirus download a inštalovať ho. Inštalácia je jednoduchá, stačí len plniť pokyny, ktoré sa zobrazia na obrazovka. Hneď ako inštaláciu dokončíte ste chránení pred hrozbami internetu.

Tento antivírusový program zadarmo kontroluje všetky súbory, s ktorými práve pracujete a prípadnú hrozbu hneď odhalí, nepretržite kontroluje pevné disky, pamäť RAW a nájde aj vírusy v archívoch. Ochrana v reálnom čase je to najlepšie čo by ste od každého  antivírusového programu mali vyžadovať. Priebeh kontroly, počet skontrolovaných súborov, adresárov, množstvo detekcií, varovania a čas môžete vidieť v skenovacom okne.

Avira Free Antivirus Windows / Mac

Nastavte si čas kedy sa má kontrola spustiť vďaka funkcii Plánovač. Aktualizácia programu prebieha automaticky každých 24 hodín. Avira Antivir je tak pripravený na dôkladnú kontrolu PC neustále.

V závislosti od operačného systému si môžete stiahnuť príslušnú verziu programu

  • Avira Free Antivirus download Windows (môžete si ju stiahnuť z tejto stránky)
  • Avira Free Antivirus download Mac

Verzia programu zadarmo je určená pre domáce použitie. ak máte záujem o silnejšiu a lepšiu ochranu môžete si zakúpiť plnú verziu programu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Avira Free Antivirus
Operačný systém
Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Bezpečnosť
Cena
Free
Stránka výrobcu