AVG PC TUNEUP (vyčistiť PC systém)

AVG PC Tuneup je počítačový program na opravu chýb v registroch, vyčistenie počítača a optimalizáciu systému. Zabráňte mrznutiu počítača a zrýchlite si jeho chod s týmto programom.

Najnovšia verzia AVG PC Tuneup na stiahnutie zadarmo vás prekvapí množstvom užitočných funkcií a nástrojov, ktoré výrazne zrýchlia počítač, zlepšia výkon a optimalizujú systém. Sťahuj AVG PC Tuneup.

 

AVG PC Tuneup download

Program AVG PC Tuneup na stiahnutie zadarmo je výborný program na vyčistenie systému počítača. Softvér optimalizuje počítač, odstráni nepotrebné súbory a opraví chyby v registroch. Zabráňte zamŕzaniu počítača či zrúteniu systému s týmto užitočným programom.

Kliknutím na AVG PC Tuneup zadarmo získate program na 14 dní. Ak ho budete chcieť používať ďalej musíte si ho zakúpiť. Zároveň s tým získate aj prístup k ďalším nástrojom a funkciám programu. Monitorovanie hardware, odstraňovanie duplicitných súborov, mazanie histórie, obnova nechtiac zmazaných súborov a veľa ďalšieho.

Okrem vyššie spomínaných funkcií chráni AVG PC Tuneup zdarma aj vaše súkromie, postará sa o zrýchlenie internetu a kontroluje všetky položky hneď ako ich spustíte.

 

AVG PC Tuneup Windows / Mac

Programom AVG PC Tuneup zdarma môžete nahradiť viacero programov. S jedným programom môžete svoj počítač zrýchliť, zlepšiť jeho chod a optimalizovať systém. Nepotrebujete tak extra program na obnovu zmazaných súborov ani program na mazanie histórie či vyhľadanie a odstránenie duplicitných súborov.

Ak sa rozhodnete program zakúpiť isto vás bude zaujímať cena AVG PC Tuneup. Tá sa pohybuje v závislosti od počtu zariadení do ktorých ho chcete namontovať. Cena AVG PC Tuneup pre jedno zariadenie na jeden rok je cca 40 euro. Ak ale natrafíte na akciu môže vás vyjsť aj za polovicu.

Program nájdete vo verziách pre počítače s operačným systémom Windows a aj pre OS Mac (na domovskej stránke)

  • AVG PC Tuneup download Windows (zo stránky)
  • AVG PC Tuneup download Mac ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
AVG PC Tuneup
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, OS Mac
Software Category
Systémové nástroje
Cena
Trial Free