aTUBE CATCHER

aTube Catcher je program vhodný na sťahovanie videí z viacerých webových stránok. Stiahnuť video z YouTube, Facebooku, Yahoo či iných webow bude so sťahovačmi videí jednoduché, rýchle a hlavne bez zbytočného klikania.

aTUBE CATCHER download

rčite si už každý z vás nejaké to video z internetu stiahol. Najčastejšie k tomu používate stránky, ktoré to umožňujú bez najmenších problémov. Čo ale v prípade, keď si chcete stiahnuť video, ktoré sa tak ľahko stiahnuť nedá?

 

Sťahovanie videa

Na stiahnutie videa z internetu vám zvyčajne postačí doplnok v prehliadači. Niektoré videá si ale vyžadujú niečo špeciálnejšie – sťahovač videí. Tieto aplikácie si poradia aj s menej známymi formátmi videí a zároveň vám umožnia aj konvertovať ich do iného formátu. S týmito programami sa nemusíte ani pozastavovať nad ponukou sťahuj video z YouTube.

Nie z každej stránky na internete sa dá jednoducho stiahnuť video. Ak vás preto trápi stále otázka „Ako stiahnuť video z internetu“ máme pre vás odpoveď. Stačí si len stiahnuť správnu aplikáciu, ktorá vám to umožní.

Jedným z najnavštevovanejších serverov na svete je YouTube. Stiahnuť si video z tejto stránky chce vhodný program na sťahovanie z YouTube. Otázkou ale zostáva, či si tento program poradí aj s videami z iných webových stránok.

 

Sťahuj z YouTube

Z YouTube si môžete stiahnuť hudbu a aj videá. O sťahovaní hudby sme už písali, teraz sa zameriame na videá – ako stiahnuť YouTube video. Môžete na to použiť množstvo programov, ktoré sa špeciálne zameriavajú na videá na YouTube, alebo môžete použiť aplikáciu, ktorá vám stiahne videá z viacerých stránok, nie len z YouTube.

Sťahovanie videa z YouTube pre sťahovače videí nie je žiadny problém. Jedným z nich je aj program na sťahovanie videí uTube Catcher. Stiahne videá z YouTube, Yahoo, MySpace, Stage6, Vimeo, Facebook a mnohých ďalších stránok. Nepotrebujete mať na každú stránku špeciálnu aplikáciu. Táto vám úplne postačí.

 

aTube Catcher download (free)

Veľkou výhodou tohto programu je, že si môžete aTube Catcher stiahnuť zadarmo. Pokiaľ si myslíte, že dnes nepotrebujete program na sťahovanie videí, veď film si môžete pozrieť na internete kedykoľvek. Čo ale v prípade keď nemáte signál, alebo idete na víkend na chatu do hôr a pod? Možnosť stiahnuť video z YouTube do MP3, alebo stiahnuť video z YouTube do MP4 či iného formátu sa vám v tom momente bude zdať ako dobrý nápad.

aTube Catcher je softvér, ktorý vám umožní stiahnuť video a zároveň stiahnutý súbor môžete konvertovať do jedného z video formátov – MP4, AVI, 3GP, MP4, WMA, GIF, FLAC, či si môžete vytvoriť VDV, DVD, alebo Blu – ray a stiahnuté video si prehrať aj na inom zariadení než PC.

V podstate je jedno či si stiahnete aTube Catcher 2019, alebo aTube Catcher 2018. Tento program sa automaticky aktualizuje takže kým ste online máte vždy aktuálnu verziu. aTube catcher online nie je. Pre nahratie videa je dôležité mať tento program v počítači. Sťahuj aTube Catcher do svojho počítača, či mobilného telefónu a ešte dnes si môžeš stiahnuť a pozrieť obľúbené videá.

 

Ako stiahnuť video z YouTube do PC

Stiahnuť video z YouTube zadarmo – ľahko sa to povie než urobí. S programom na sťahovanie videí to ale zvládnete. Nemusíte vyhľadávať programy, ktoré to dokážu – YouTube video download. Stiahnite si jeden program, ktorý stiahne videá z množstva stránok.

aTube Catcher je aplikácia, s ktorou môžete nahrávať aj to, čo sa práve odohráva na obrazovke – videohovory, online stretnutia, ale aj DVD filmy, ktoré pozeráte z DVD. Po nahratí ich budete mať v počítači a následne ich môžete exportovať do iných zariadení pokojne aj v zmenenom formáte.

 

Ako stiahnuť video z YouTube do mobilu

Tento sťahovač videí si môžete stiahnuť aj do mobilného telefónu. Bude fungovať v Androide a aj iPade. Veľa miesta vám nezaberie a vy si budete takto môcť stiahnuť nie len video z YouTube.

Ako stiahnuť video z YouTube do telefónu už vieme. Ak ale nechcete mať v mobilnom telefóne množstvo aplikácií stačí ak máte aTube Catcher v počítači a odtiaľ môžete stiahnuté súbory exportovať do mobilného telefónu, MP4 prehrávačov,… Takto môžete stiahnuť video z YouTube na android, ale aj iPad.

Ako stiahnuť video z YouTube do tabletu – tak isto ako do telefónu. Môžete mať aplikáciu v tablete, alebo si do tohto zariadenia len stiahnutý súbor exportujete.

 

Sťahovanie videí z YouTube online

Na internete nájdete niekoľko programov, ktoré vám umožnia stiahnuť súbory z YouTube. S ich pomocou sťahuj MP3 z YouTube či sťahuj MP4 z YouTube nebude len výzva na tejto stránke. Stačí len zadať do internetového prehliadača výraz YouTube downloader program a vybrať si ten najvhodnejší.

Ak nechcete mať počítač zahltený množstvom programov, prípadne z YouTube sťahujete len občas môžete využiť jeden z online programov – sťahovač YouTube. Do týchto online programov stačí len vložiť URL videa, ktoré chcete stiahnuť, odkliknúť a hotovo.

 

Stiahnuť hudbu z YouTube

Či už chcete len hudbu, alebo vlastniť aj video záleží od vás. Vzhľadom k tomu si ale musíte stiahnuť vhodnú aplikáciu, ktorá vám to aj umožní. Ak sa stále zaoberáte otázkou Ako stiahnuť hudbu z YouTube na mobil aTube Catcher môže byť pre vás riešením.

Jednoduchá manipulácia a prehľadné rozhranie vám umožnia zároveň konvertovať stiahnutý súbor do iného formátu. aTube Catcher vám umožní stiahnuť video z YouTube zdarma, nie len hudbu a to všetko celkom rýchlo a pohodlne.

 

Ďalšie programy na sťahovanie videí z YouTube

Na YouTube je množstvo rôznych súborov, žánrov, nájdete tu audioknihy, hudbu, filmy, videá,… To je hlavný dôvod prečo čím ďalej tým viac a viac ľudí hľadá všetko práve na tejto stránke. Ak vám z hocijakého dôvodu nevyhovuje ponuka aTube Catcher stiahnuť zadarmo môžete si stiahnuť iný rovnako obľúbený program.

 

Free YouTube Downloader

YouTube Downloader app je aplikácia vytvorená hlavne na sťahovanie videí z tejto stránky. Sťahuj MP3 z YouTube converter , áno, aj tento program vám stiahnuté video konvertovať do iných formátov. Nemá síce tak veľký výber ako aTube atcher ale bežné formáty ako MP3, MP4, AVI či AAC by bežným používateľom mohli postačiť.

Teda ak hľadáte YouTube video download free (stiahnutie videa z YouTube zadarmo) určite tak urobte prostredníctvom aplikácie. Aplikácia vyniká jednoduchým a prehľadným rozhraním a aj užitočným sprievodcom, ktorý vás sťahovaním videí či hudby z YouTube prevedie. .

 

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 12 votes
Názov programu
aTube Catcher
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Internet & Siete
Cena
FREE