ASOFTIS BURNING STUDIO (napaľovanie)

Asoftis Burning Studio je jednoduchý program na rýchle a ľahké vypaľovanie. Potrebujete napáliť CD, chcete kopírovať pesničku z DVD a pod? Prednastavené funkcie programu vám umožnia jeho jednoduché ovládanie. Okrem vypaľovania toho ale tento program zvládne oveľa viac.

 

Kopírovanie, zálohovanie alebo archivovanie súborov a dát – najnovšia verzia Asoftis Burning Studio to zvládne takmer sama. Stačí pár kliknutí a hotovo.

Program Asiftis Burning Studio si väčšina z vás stiahne hlavne pre jeho funkciu vypaľovania. Asiftis Burning Studio 1.6 je najnovšia verzia, ktorá vám umožní vypaľovať všetky formáty dát a súborov na akékoľvek médium.

 

Asoftis Burnng Studio download

Tento program spolupracuje so všetkými druhmi médií: Blu-ray (BD-R, BD-RE, BD-RE DL, aj BD-XL), klasické a aj dvojvrstvove DVD a CD. Asoftis Burning Studio na stiahnutie zadarmo na skúšobnú dobu 14 dní sa naozaj oplatí. Nahradí množstvo programov, ktoré by ste pre dosiahnutie rovnakého výsledku museli stiahnuť do počítača.

V programe Asofting Burning Studio zdarma môžete 14 dní vypalovať a kopírovať klasické dáta na akékoľvek médiá. Ak médium neuzatvoríte môžete ho kedykoľvek doplniť alebo zmazať. Potrebuješ si uložiť dáta na dlhšiu dobu? Zálohuj ich na M- Disc – médiá s dlhou životnosťou (viac ako 1300 rokov). Asofting Burning Studio sťahuj a získaš program na dlhodobú archiváciu.

Pri inštalácii programu je potrebné sa registrovať. Následne vám na mail, ktorý ste pri registrácii uviedli príde najprv link, kde potvrdíte registráciu. Následne vám príde druhý mail s Asofting Burning Studio key – registračný kľúč.

 

Asofting Burning Studio Windows / Mac

Jednoduché a prehľadné rozhranie programu v českom, alebo anglickom jazyku vám uľahčí a zrýchli prácu na počítači. Ak hľadáte v prehliadači výraz Asofting Burning Windows download free získate bezplatnú verziu len na 14 dní.

Asofting Burning Stutio plná verzia vám bude k dispozícii len dva týždne. Ak ju budete chcieť používať aj po tomto čase je potrebné si program zakúpiť. Asofting Burning Studio cena sa pohybuje od 15 (akciová cena) do 30 euro.

Verziu tejto aplikácie pre operačný systém Mac by ste zháňali márne. Program je kompatibilný len s operačným systémom Windows 10,8 a 7.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 12 votes
Názov programu
Asoftis Burning Studio
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
FREE TRIAL
Stránka výrobcu