ANYMIRROR (zrkadlenie obrazovky)

AnyMirror je šikovný a užitočný program na zrkadlenie toho, čo práve sledujete na svojom mobilnom telefóne na počítači. Nejde ale len o program, ktorý zobrazí v počítači to, čo si prezeráte v mobile. Zvládne toho oveľa viac.

Najnovšia verzia AnyMirror na stiahnutie zadarmo vám umožní aj preniesť obrázky a videá z mobilného telefónu do počítača. Okrem toho môžete takto prenášať aj audio súbory či všetko, čo zachytí váš mikrofón na mobile.

 

AnyMirror download

Zrkadlenie obrazovky z mobilu do počítača je šikovná a často aj veľmi užitočná vec. S programom AnyMirror zdarma to zvládnete rýchlo a jednoducho. Môžete tak prenášať nie len obrázky ale aj videá z mobilu do počítača. Potrebujete preniesť (alebo zrkadliť) v počítači audio súbory? Pre softvér AnyMirror zadarmo to nie je nič ťažké.

Všetko čo nahrávate cez mobil môžete s pomocou programu AnyMirror zdarma zachytiť v počítači. Vybrať si môžete či sa pri nahrávke použije zvuk, ktorý zachytí mikrofón v mobilnom telefóne alebo v počítači.

Zrkadlovú obrazovku (v počítači) môžete približovať alebo zmenšovať. Obraz sa automaticky otáča so zariadením. Tento softvér vám zároveň umožní zrkadliť obraz z viacerých zariadení súčasne. Jednotlivé obrázky si môžete v počítači uložiť tak ako potrebujete. Nájdete tu aj množstvo nástrojov, ktoré môžete používať počas zrkadlenia. Patria medzi ne tvorba poznámok, použitie šípiek, geometrických tvarov, mozaiky či možnosť napísať poznámku.

 

AnyMirror Windows / Mac

Program AnyMirror na stiahnutie zadarmo vám nahradí množstvo ďalších programov a zjednoduší prenášanie súborov s mobilu do počítača. Mobil s PC môžete prepojiť buď prostredníctvom Wi-Fi siete alebo aj USB káblom.

Program je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – AnyMirror download Windows. Zrkadlí telefóny s Andoridom a aj iPhone.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
AnyMirror
Operačný systém
Win 7, Win 10, Win 8, Win 11
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
Free