AMERICAS ARMY: SPECIAL FORCES

Americas Army : Special Forces je akčná hra, za ktorej vznikom stojí americká armáda. Hlavným cieľom tejto hry bolo pravdivo informovať civilistov o vojakoch v kasárňach, na bojisku, pri výkone misií a pod. Zároveň táto akčná hra ponúka možnosť zažiť výcvik, prejsť náborovým táborom, stať sa výsadkárom a zúčastniť sa rôznych misií.

 

Akčné hry sú jednou z najhranejších kategórií hier. Ak patria aj do tvojej obľúbenej kategórie Americas Army: Special Forces sťahuj a zaži ozajstné dobrodružstvo. Najnovšia Americas Army: Special Forces stiahnuť zdarma sa určite oplatí.

 

Americas Army: Special Forces download

Chcete vedieť aký je reálny život vojakov na misiách? Táto akčná hra neslúži len na propagáciu U.S Army, ale aj na priblíženie života vojakov bežným civilistom. Hru si môže zahrať ktokoľvek, kto obľubuje tento štýl – Americas Army: Special Forces na stiahnutie zadarmo je dobrou voľbou ak máte dosť rôznych demoverzií.

Americas Army: Special Forces je freeware, teda zadarmo. Túto akčnú hru si môžete stiahnuť celú zadarmo – nejde o žiadnu demoverziu. Reálne bojové akcie, zmysel pre detaily a modely ozajstných zbraní vás vtiahnu do hry.  Reálnosť tejto hre určite nechýba. V Americas Army: Special Forces zdarma nenájdete automatické pridávanie životov, žiadne zázračné elixíry ani extra bonusy. Hra je založená na reálnych podkladoch. Ak vás trafia zníži sa vaša bojová schopnosť, ak vás trafia znova, umriete – ako v reálnom živote.

V hre sa kladie dôraz na spoluprácu týmu, v Americas Army: Special Forces multiplayer sa naučíte čo je to spoľahlivosť, súdržnosť a vzájomná spolupráca všetkých členov týmu.

 

Americas Army: Special Forces PC

Tímová spolupráca, reálnosť bojov, perfektná grafika – klady, pre ktoré by mal každý nadšenec kliknúť na odkaz Americas Army: Special Forces plná verzia zdarma, alebo Americs Army: Special Forces download free. Získate plnú verziu hry zadarmo. Aby ste si ju ale mohli zahrať je potrebné založiť si online účet. Vďaka tomu budete vedieť ako v hre postupujete.

Hra Americas Army: Special Forces na stiahnutie zdarma bude perfektne fungovať v počítačoch s operačným systémom Windows. Hra je len vo verzii multiplayer – Americas Army: Special Forces singleplayer nikde na internete nenájdete.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Americas Army: Special Forces
Operačný systém
Windows XP, Windows 2000, Windows 98
Software Category
akčné hry
Cena
FREE
Stránka výrobcu