7-ZIP

7-ZIP je archivačný program, ktorý medzi ostatnými podobnými programami vyniká vysokým kompresným pomerom. Aj keď vzhľadom pripomína staršiu verziu WinZip nedajte sa zmiasť. Najnovšia verzia 7-ZIP obsahuje formát 7z, ktorý komprimuje o 30 až 50% lepšie než iné komprimačné programy.

 

Podporuje aj množstvo ďalších a často používaných formátov, ako ZIP, XZ, GZIP, ZIP, WIM, TAR, BZIP2, ktoré môžete rozbaliť aj zabaliť. Často používaný formát ZIP komprimuje o takmer 10% lepšie než iné archivačné programy.

Ak potrebujete ideálny archivačný program vyhľadajte 7-ZIP download free. Lepší program zadarmo do svojho počítača na správu súborov isto nenájdete.

 

7-ZIP download

Prišiel vám mailom súbor, do ktorého sa neviete dostať? Archivátor súborov 7_ZIP na stiahnutie zdarma vám s tým môže pomôcť. Otvoríte s ním množstvo súborov v rôznych formátoch – ARJ, CAB, CPIO, EXT, GTP, IHEX, OSO, NTFS, RAR, UDF, VHD atď. Ako sami vidíte ponuka 7-ZIP stiahnuť zadarmo sa určite oplatí.

Potrebujete poslať mailom väčší súbor? Stačí ak ho zabalíte do menšieho formátu a následne pripojíte k mailu. Takto ušetríte miesto nie len v mailoch, ale aj vo svojom počítači, bez toho, aby ste museli riešiť problémy s plnou pamäťou a čistiť počítač. 7-ZIP sťahuj zadarmo a s perfektným komprimačným programom získaš aj jednoduchého správcu súborov.

7-ZIP cena vás nemusí vôbec zaujímať. 7-ZIP stiahnuť zadarmo si môže každý, kto chce mať v súboroch poriadok a zjednodušiť si tak prácu na počítači.

 

7-ZIP Windows / Mac

Komprimačný program 7-ZIP je v ponuke len pre operačný systém Windows – stačí len vyhľadať 7-ZIP download Windows free. Funguje aj v starších systémoch – download 7-ZIP for Windows 7, ale môžete ho používať aj vo Windows 8, 10 a starších verziách.

7-ZIP Mac budete hľadať zbytočne. Tento operačný systém aplikáciu 7-ZIP nepodporuje. Je dobré sa obzrieť po iných alternatívnych programoch. Prípadne si stiahnuť program, ktorý bude podporovať aplikáciu 7-ZIP vo vašom počítači… napr. WinRAR.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 12 votes
Názov programu
7-ZIP
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Utility & Ostatné - Súborové manažérov
Cena
FREE
Stránka výrobcu