123 FREE SOLITAIRE (PC hra)

123 Free Solitaire je známa a veľmi obľúbená kartová hra. Kartové hry sú populárne na celom svete a niet hádam človeka, ktorý by si aspoň jednu čas od času nezahral.

Najnovšia verzia 123 Free Solitaire na stiahnutie zadarmo je v podstate prerobená verzia rovnomennej hry zo systému Windows. Ak tvojim obľúbeným žánrom hier sú kartové hry táto hra ťa určite chytí. 123 Free Solitaire sťahuj a uži si hodiny plné zábavy.

 

123 Free Solitaire download

Tí, ktorí už hru Solitaire hrali vedia, že ide o kartovú hru, ktorá si žiada aj istú dávku logiky a predvídavosti.  Každý z nás mal občas dni kedy sa mu nedarilo ale vždy sme sa k hre vrátili.  123 Free Solitaire na stiahnutie zadarmo je ponuka, ktorej neodolá žiaden hráč kartových hier. Hra je chytľavá a ak sa vám začne raz dariť nebudete sa vedieť od nej odtrhnúť.

Logické hry, arkády, strieľačky či akčné hry majú svojich nadšencov. Pokiaľ ale dávate v hre prednosť oddychu a relaxu počítačová kartová hra 123 Free Solitaire zadarmo je presne pre vás. Zabudnite na naháňačky, preteky a bojové misie, 123 Free Solitaire download free je ponuka, ktorú je ťažké odmietnuť.

V tejto kartovej hre je 12 variácií, z ktorých si môžete vybrať tú najobľúbenejšiu. Ak vás začne nudiť môžete prejsť k ďalšej a ďalšej. Okrem známej verzie Klondike, Pyramid alebo Solitaire tu nájdete ja ďalšie variácie, ktoré vás isto zaujmú.

 

123 Free Solitaire Windows / Mac

Počítačová hra 123 Free Solitaire je kompatibilná s operačným systémom Windows. Ak sa rozhodnete kliknúť na 123 Free Solitaire download Windows free získate výbornú kartovú hru.

Užívatelia operačných systémov Mac si túto hru nezahrajú. Môžu si ale stiahnuť iné kartové hry vhodné do vášho PC. Množstvo kartových a aj iných hier nájdete aj na webových stránkach, ktoré ponúkajú možnosť zahrať si online hry zadarmo.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
123 Free Solitaire
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP
Software Category
Hry
Cena
FREE
Stránka výrobcu