Tag: Windows 10

WINDOWS 10 AUTO NIGHT MODE (automatický nočný mód)

WINDOWS 10 AUTO NIGHT MODE (automatický nočný mód) Windows 10 Auto Night Mode je malý počítačový program, s ktorým bude práca na počítači ľahšia a príjemnejšie. Zmeňte témy Windowsu zo svetlej na. Read more

WIN 10 WIZARD – nastavenie Windows 10

WIN 10 WIZARD – nastavenie Windows 10 Win 10 Wizard je program na inováciu Windows 10 alebo, ak už operačný systém máte získate s programom prístup k nastaveniam Windows 10 a zabezpečeniu systému.. Read more

PC HEALTH CHECK (overiť možnosť inštalácie Win 11)

PC HEALTH CHECK (overiť možnosť inštalácie Win 11) PC Health Check je program, ktorý sa vám s príchodom Windows 11 môže zísť. Overí či si môžete Windows 11 nainštalovať do vlastného. Read more

WINDOWS 10 TECHNICAL PREVIEW (Win 10 na skúšku)

WINDOWS 10 TECHNICAL PREVIEW (Win 10 na skúšku) Windows 10 Technical Preview je operačný systém Win 10, ktorý si môžete stiahnuť na skúšobnú dobu. Vyskúšajte Windows 10 zadarmo skôr ako. Read more

CALL of DUTY download

CALL of DUTY (PC hra)

Call of Duty je akčná hra z obdobia Druhej svetovej vojny. Ak ste sa takýmto hrám vyhýbali mali by ste svoje strelecké schopnosti vyskúšať práve v tejto hre. Hru, ktorá zmenila históriu hier a s počítačov sa dostala aj na herné konzoly a mobilné telefóny si teraz môžete zahrať zadarmo.

Macromedia Flash Player download

MACROMEDIA FLASH PLAYER (flash prehrávač)

Macromedia Flash Player je program na prehrávanie filmov, animácií a niektorých hier. Využijete ho aj v prípade ak sa vám niektoré webové stránky nedajú otvoriť, alebo sa nedá zobraziť časť z nich.

Ad-Aware antivirus download

AD-AWARE FREE ANTIVIRUS+ (antivírus)

Ad-Aware Free Antivirus+ je program na ochranu vášho počítača pred vírusmi, spyware, malware a trójskymi koňmi. Antivírusový program Ad-Aware Free Antivirus+ je spojenie dvoch programov do jedného – anti-spyware a antivírus v jednom.

Spy Emergency download

SPY EMERGENCY (antivírus)

Spy Emergency je antivírusový program, ktorý zachytí množstvo hrozieb, ktoré sa neustále pokúšajú dostať do vášho počítača. Najnovšia verzia Spy Emergency na stiahnutie nájde, zachytí a odstráni spyware, adware, malware, trackware, keyloggery, vírusy a ďalšie škodlivé programy.

Nero Free download

NERO (napaľovanie)

Nero je najobľúbenejším, najpoužívanejším a najsťahovanejším programom na napaľovanie CD a DVD.  Dáta z počítača môžete prostredníctvom tejto aplikácie presunúť na CD, DVD, alebo Blu-ray a uvoľníte si miesto v počítači.

Ashampoo Burning Studio download

ASHAMPOO BURNING STUDIO (napaľovanie)

Ashampoo Burning Studio je program na napaľovanie CD, DVD a Blu – ray. Táto aplikácia je vhodná pre každého, kto potrebuje napaľovať audio CD z rôznych súborov (WAV, MP3, FLAC,…), video DVD a  kto potrebuje napaľovať dátové CD, alebo DVD.