Tag: Úprava obrázkov

PHOXO – rýchla úprava fotiek

PHOXO – rýchla úprava fotiek Phoxo je počítačový program na rýchlu a jednoduchú úpravu fotografií. Upravujte obrázky pomocou rôznych funkcií a množstva nástrojov v tomto softvéri.   Phoxo download Malý a šikovný program na. Read more

FREE STUDIO (balík MP3 a audio nástrojov)

FREE STUDIO (balík MP3 a audio nástrojov) Free Studio je počítačový program na úpravu hudby, videa alebo obrázkov. Nahraďte jedným programom množstvo ďalších a ušetrite nie len miesto na počítači ale aj. Read more

FASTSTONE IMAGE VIEWER (editácia obrázkov)

FastStone Image Viewer je program na konverziu, úpravu a prezeranie obrázkov. Nahraďte viacero programov jedným s množstvom funkcií.

Photofiltre download

PHOTOFILTRE (úprava fotiek)

PhotoFiltre je grafický program na úpravu fotiek a obrázkov. Vaše rodinné fotky, alebo fotky z dovolenky môžete s týmto programom rýchlo a jednoducho upraviť.

Zoner Photo Studio Download

ZONER PHOTO STUDIO

Zoner Photo Studio je program na úpravu fotiek a obrázkov vhodný pre začiatočníkov ale aj pokročilejších a náročnejších užívateľov od českej spoločnosti Zoner. S týmto programom môžete fotky nie len upravovať, ale získate aj editáciu, správu a možnosť zdieľať fotografie.

GIMP download

GIMP (úprava fotiek)

Programov na úpravu fotiek je niekoľko. GIMP je jedným z nich. Úprava fotiek, obrázkov, vloženie textu je len malou časťou toho, čo tento bitmapový grafický editor zvládne. Neveríte? Vyskúšajte – môže byť váš a úplne zadarmo.

Picasa download

PICASA (úprava fotiek)

PICASA (úprava fotiek) Bezplatný program na úpravu fotografií s množstvom funkcií. To ale nie je jediná vec, ktorú dokáže. Urobí vo vašich fotkách poriadok – sprehľadní ich a zjednoduší tak vyhľadávanie.  . Read more

3D Skicár icon

SKICÁR (kreslenie online)

Skicár či Microsoft Pain je jednoduchý program na úpravu fotiek, obrázkov, maľovanie či kreslenie. Ak vás zunovalo kreslenie v 2D môžete začať vytvárať 3D obrázky, alebo takmer umelecké diela.