Tag: Textový editor

WORD READER (prehliadanie dokumentov Word)

WORD READER (prehliadanie dokumentov Word) Word Reader je program na otváranie a prezeranie dokumentov vytvorených v kancelárskom balíku programov Microsoft Office Word a dokumentov v ďalších najpoužívanejších formátoch.   Word Reader download Potrebujete si. Read more

KINGSOFT OFFICE SUITE FREE 2013 (alternatíva MS Office)

KINGSOFT OFFICE SUITE FREE 2013 (alternatíva MS Office) Kingsoft Office Suite Free 2013 je kancelársky balíček programov, ktorí môžete mať zadarmo. Obsahuje najpoužívanejšie programy, ktoré sa zídu nie len v kancelárii. Read more

csWORD (úprava dokumentov)

csWord je program na tvorbu a úpravu dokumentov. Nemusíte sťahovať balíčky kancelárskych programov ak potrebujete len jeden.

Word download FREE

WORD ZADARMO

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

OpenOffice download

OPENOFFICE

Kancelárske programy by rozhodne mali mať svoje miesto v domácich, ale aj firemných počítačoch. OpenOffice je programom, ktorý vám s písaním rôznych dokumentov, tabuliek a prezentácií pomôže.

LibreOffice download

LIBREOFFICE

LibreOffice je balík kancelárskych programov, ktoré môžu smelo konkurovať gigantom ako Office a pod. Tento kancelársky balík zadarmo môže byť aj vo vašom počítači. Stačí ho len stiahnuť a môžete začať tvoriť dokumenty, tabuľky, prezentácie a pod.

OFFICE 2016

Office 2016 je najvhodnejším kancelárskym balíčkom nie len pre bežné domácnosti, školákov či podnikateľov, ale aj obchodníkov a profesionálov, ktorým záleží na presnosti, rýchlosti a efektívnosti kancelárskych programov.

Microsoft Office logo download

MICROSOFT OFFICE 2013

Microsoft Office 2013 je súbor kancelárskych programov, ktoré využijete aj v domácnosti a pri štúdiu. Možnosť dotykového režimu a množstvo vylepšených funkcií vás presvedčia o jeho kvalitách a schopnostiach.

Microsoft Office logo download

MICROSOFT OFFICE 2010

Nejstahovanější kancelářský program na světě.