Tag: Prehrávač audio

Macromedia Flash Player download

MACROMEDIA FLASH PLAYER (flash prehrávač)

Macromedia Flash Player je program na prehrávanie filmov, animácií a niektorých hier. Využijete ho aj v prípade ak sa vám niektoré webové stránky nedajú otvoriť, alebo sa nedá zobraziť časť z nich.

KMPlayer download

KMPLAYER

KMplayer, alias K Multimedia Player je softvér na prehrávanie médií v rôznych formátoch. Tento multimediálny prehrávač podporuje prehrávanie audio aj video súborov vo formátoch AVI, RealMedia, DVD, VCD, MKV, a pod.

BSPlayer download

BS PLAYER

BS PLAYER BS Player je jedným z najpoužívanejších prehrávačov videa na svete. Používa ho mnoho spokojných užívateľov a ak sa chcete zaradiť medzi nich stačí len kliknúť na BS Player na stiahnutie.. Read more

Winamp download

WINAMP

WINAMP Winamp je jedným z najznámejších a najpoužívanejších multimediálnych prehrávačov na svete. Pokiaľ ho ešte vo svojom notebooku nemáš tak neváhaj a Winamp sťahuj ešte dnes.   Winamp download Program Winamp zadarmo. Read more

Adobe Flash Player Download

ADOBE FLASH PLAYER

Adobe Flash Player od spoločnosti Adobe je multimediálny softwarem, ktorý používajú milióny užívateľov internetu. Prehráva audio aj video súbory v rôznych formátoch, podporuje rôzne OS a je štandardným doplnkom vo väčšine prehliadačov.

VLC Media Player download

VLC MEDIA PLAYER

VLC Media Player je program na prehrávanie hudby a videí v rôznych formátoch. Funguje takmer na všetkých známejších platformách a hravo prehrá aj poškodené či neúplné súbory.