Tag: Portable

Nero Free download

NERO (napaľovanie)

Nero je najobľúbenejším, najpoužívanejším a najsťahovanejším programom na napaľovanie CD a DVD.  Dáta z počítača môžete prostredníctvom tejto aplikácie presunúť na CD, DVD, alebo Blu-ray a uvoľníte si miesto v počítači.

Ashampoo Burning Studio download

ASHAMPOO BURNING STUDIO (napaľovanie)

Ashampoo Burning Studio je program na napaľovanie CD, DVD a Blu – ray. Táto aplikácia je vhodná pre každého, kto potrebuje napaľovať audio CD z rôznych súborov (WAV, MP3, FLAC,…), video DVD a  kto potrebuje napaľovať dátové CD, alebo DVD.

Ultradefrag download

ULTRADEFRAG (defragmentácia disku)

UltraDefrag je bezplatný voľne šíriteľný (open-source) program, na defragmentáciu a optimalizáciu pevného disku. Tri druhy rozhrania sú vhodné pre začiatočníkov a aj bežných užívateľov.

Asoftis Burning Studio download

ASOFTIS BURNING STUDIO (napaľovanie)

Asoftis Burning Studio je jednoduchý program na rýchle a ľahké vypaľovanie. Potrebujete napáliť CD, chcete kopírovať pesničku z DVD a pod? Prednastavené funkcie programu vám umožnia jeho jednoduché ovládanie. Okrem vypaľovania toho ale tento program zvládne oveľa viac.

Rufus USB kluc download

RUFUS (bootovanie USB)

Rufus je nástroj, ktorý vám pomôže vytvárať a naformátovať bootovacie USB Flash disky ako napríklad USB kľúče či pamäťové karty. Najnovšia verzia Rufus je k dispozícii aj vo verzii Rufus portable.

BSPlayer download

BS PLAYER

BS PLAYER BS Player je jedným z najpoužívanejších prehrávačov videa na svete. Používa ho mnoho spokojných užívateľov a ak sa chcete zaradiť medzi nich stačí len kliknúť na BS Player na stiahnutie.. Read more

Internet Download Manager download

INTERNET DOWNLOAD MANAGER

Internet Download Manager je výborným programom, ktorého prítomnosť vo svojom počítači oceníte hlavne ak radi sťahujete. Mať stiahnutý a inštalovaný program na sťahovanie súborov je ďalšou možnosťou ako ušetriť čas a v neposlednom rade aj nervy.

FreeRapid Downloader download

FREERAPID DOWNLOADER (download manager)

FreeRapid Downloader vám zaistí sťahovanie viacerých súborov z rôznych serverov naraz bez zbytočného čakania či zadávania kódov. Tento download manager by nemal chýbať v žiadnom počítači, hlavne ak sa sťahovaniu súborov venujete takmer denne.

Total Commander download

TOTAL COMMANDER

Používate OP Windows? Viete čo je Microsoft? Hovorí vám niečo program Total Commander. Ak ho vo svojom počítači máte, isto ho používate, ak nie, tak si ho čím skôr stiahnite – mohol by vám prácu na počítači a internete výrazne zjednodušiť.

TeamViewer download

TEAMVIEWER

Program TeamViewer vám umožní ovládať svoj, či iné počítače na diaľku. Takúto vzdialenú správu počítača môžete vykonávať aj zo svojho mobilného telefónu. Stačí len mať stiahnutú aplikáciu, ktorú ani nemusíte inštalovať. A aj tak bude fungovať.