Tag: PC hry

MOUNT & BLADE: WARBAND (PC hra)

Mount & Blade: Warband je akčná hra z obdobia stredoveku. Staň sa rytierom, vyhrávaj súboje, veď vojny. a získaj trón.

DYNA BLASTER (PC hra)

Dyna Blaster je akčná, logická a zábavná PC hra, pri ktorej vám rýchlo ujde čas. Túto hru možno poznáte pod názvom Bomberman.

SOLITAIRE MANIAC (PC hra)

Solitaire Maniac je celosvetovo obľúbená počítačová kartová hra. Okrem Solitaire tu nájdete aj množstvo iných kartovýh hier.

CALL of DUTY download

CALL of DUTY (PC hra)

Call of Duty je akčná hra z obdobia Druhej svetovej vojny. Ak ste sa takýmto hrám vyhýbali mali by ste svoje strelecké schopnosti vyskúšať práve v tejto hre. Hru, ktorá zmenila históriu hier a s počítačov sa dostala aj na herné konzoly a mobilné telefóny si teraz môžete zahrať zadarmo.

BeamNG DRIVE download

BeamNG DRIVE (PC hra)

BeamNG DRIVE je závodná hra založená na simulácii dopravných nehôd. Aj keď od vydania hry spoločnosťou BeamNG ubehlo niekoľko rokov, hra sa stále vyvíja a vylepšuje.

TeamSpeak download

TEAMSPEAK 3

TeamSpeak je najčastejšie používaný program v komunikácii. Môžete ho využiť pri komunikácii viacerých účastníkov v pracovnej oblasti (poradách, konferenciách,…) ale aj pri iných príležitostiach. Najväčšie uplatnenie má v komunikácii hráčov online hier.

Sims 4 download

THE SIMS 4 (PC hra)

The Sims 4 je ďalšia časť obľúbenej hry. Zabudnite na akčné, logické alebo kartové hry. Rada hier The Sims je založená na základe simulátora života, alebo virtuálnej reality. Nech už túto hru nazvete akokoľvek môžete si v nej vybudovať svet, ktorý bude mať vaše pravidlá.