Tag: Online hry

AGE OF EMPIRES ONLINE (online hra)

AGE OF EMPIRES ONLINE (online hra) Age of Empires online je pokračovanie celosvetovo úspešnej počítačovej hry AoE (Age of Empires). Táto verzia je online ale v ničom nezaostáva za svojim predchodcom.. Read more

PREDATOR: HUNTING GROUNDS (pc hra)

PREDATOR: HUNTING GROUNDS (pc hra) Predator: Hunting Grounds je počítačová hra, v ktorej proti sebe bojujú až traja nepriatelia. Ak sa vyhnete jednému môže vás kedykoľvek dostať ďalší. Boj v džungli a nepriatelia. Read more

DIVOKÉ KMENY (pc hra)

DIVOKÉ KMENY (pc hra) Divoké kmeny je online hra, ktorú si môžete zahrať z počítača, tabletu alebo mobilného telefónu. Aby ste ju mohli hrať potrebujete pripojenie na internet. Následne sa môžete. Read more

NEED FOR SPEED: World (PC hra)

Need for Speed: World je ďalšou z radu hier z kolekcie Need for Speed. Obľúbená a najsťahovanejšia pretekárska hra na celom svete, to je NFS.

CALL of DUTY download

CALL of DUTY (PC hra)

Call of Duty je akčná hra z obdobia Druhej svetovej vojny. Ak ste sa takýmto hrám vyhýbali mali by ste svoje strelecké schopnosti vyskúšať práve v tejto hre. Hru, ktorá zmenila históriu hier a s počítačov sa dostala aj na herné konzoly a mobilné telefóny si teraz môžete zahrať zadarmo.

World of Warcraft download

WORLD of WARCRAFT (PC hra)

World of Warcraft je multiplayerová online hra, ktorá vyšla v roku 2004. Je to najpopulárnejšia hra na svete, ktorú hrajú milióny hráčov po celom svete. Vydala ju spoločnosť Blizzard Entertainment.

Vietcong download

VIETCONG (PC hra)

Vietcong je počítačová hra, ktorá spadá do žánru strieľačiek. Za vývojom tejto hry stojí česká spoločnosť Pterodon a Illusion Softworks. Ako názov hry napovedá dej sa odohráva počas vojny vo Vietname.

ZOO TYCOON 2 download

ZOO TYCOON 2 (PC hra)

Zoo Tycoon 2 je pokračovanie úspešnej hry, ktorá je inšpirovaná zoologickou záhradou. Pokiaľ máte radi zvieratá, radi sa o ne staráte, no nemáte na reálne zvieratko čas môžete si stiahnuť túto hru.

Posol smrti download

POSOL SMRTI (PC hra)

Posol smrti je PC hra s prvkami hororu. Netradičné spracovanie zápletky hry ponúka dobrodružstvo, napätie a kus tajomna, ktoré v iných hrách nenájdete. Pokiaľ dávate prednosť hrám s dejom táto hra je presne pre vás.

MEDAL of HONOR: ALLIEN ASSAULT download

MEDAL of HONOR: ALLIEN ASSAULT

Medal of Honor: Allied Assault je hra z obdobia druhej svetovej vojny. Stanete sa v nej poručíkom M. Powellom a vašou úlohou bude zvládnuť 20 kampaní, ktoré majú základ vo svetovej vojne.