Tag: Mobilné aplikácie

MAPY GOOGLE (mobil app)

Mapy Google je mobilná aplikácia, ktorú netreba ani špeciálne predstavovať. Teraz si ju môžete stiahnuť do androidov aj iPhone.

JEŽIŠKOV ZVONČEK (mobil app)

Ježiškov zvonček je aplikácia, ktorá vám pomôže vyčarovať radosť u detí, keď im zvonček dá najavo, že všetky darčeky sú pod stromčekom.

BABYCAM– DETSKÁ PESTÚNKA (mobil app)

BabyCam – detská pestúnka v mobile, aplikácia, s ktorou budete mať dieťa pod dohľadom. Určite využijete aj jej ďalšie funkcie.

DORMI – BABY MONITOR (mobil app)

S aplikáciou Dormi – Baby Monitor budete vždy vedieť čo robí vaše dieťa.Stačí mať len mobilný telefón prepojený s iným zariadením a túto apku.

ZMENOVÝ KALENDÁR (mobil app)

S aplikáciou Zmenový kalendár budete mať vždy prehľad o vlastných pracovných zmenách, odrobených hodinách a aj dňoch voľna.

VšZP (preukaz poistenca v mobile)

VšZP je aplikácia, rovnomennej zdravotnej poisťovne. V tejto aplikácii máte svoj preukaz poistenca vždy zo sebou. Nájdete tu aj ďalšie funkcie.

IDEME VLAKOM (mobil app)

Ideme vlakom je mobilná aplikácia, v ktorej nájdete kompletný cestovný poriadok vlakov. Zároveň vám umožní kúpiť si lístok online.

TikTok (mobil app)

TikTok je obľúbená novinka medzi sociálnymi sieťami. Pridaj sa k miliónom spokojných užívateľov, pozeraj a zdieľaj videá s celým svetom.

Lidl Plus

LIDL PLUS (Android app)

Lidl Plus je aplikácia obchodnej spoločnosti, ktorá vám ušetrí množstvo času a aj peňazí. Popri množstve iných aplikácií (navigácie, hry,…) môžete mat v mobilnom telefóne aj aplikáciu, ktorú naozaj využijete. Ak máte každý týždeň v schránke Lidl leták môžete si ho prezrieť aj v aplikácii a nič vám neujde. Online leták budete mať stále po ruke a nie len ten.  

Audiolibrix audioknihy download

AUDIOLIBRIX (audioknihy)

Aplikácia Audiolibrix – Audioknihy je určená všetkým milovníkom kníh, ktorí si nevedia nájsť dostatok času na prečítanie knihy. Vďaka zvukovým knihám – audioknihám, ktoré si môžete pomocou aplikácie stiahnuť vám neujde žiadna novinka. A vy budete môcť po takejto verzii knihy siahnuť vždy, keď budete mať na ňu náladu.