Tag: Mobilná aplikácia

JEŽIŠKOV ZVONČEK (mobil app)

Ježiškov zvonček je aplikácia, ktorá vám pomôže vyčarovať radosť u detí, keď im zvonček dá najavo, že všetky darčeky sú pod stromčekom.

VIANOČNÝ ZVONČEK (iPhone app)

Vianočný zvonček je mobilná aplikácia, ktorá dodá Vianociam to správne kúzlo. Stiahnite si túto aplikáciu a dajte vedieť, že darčeky sú tu.

FARM SNOW: Happy Christmas Story With Toys & Santa (mobil hra)

Farm Snow: Happy Christmas Story With Toys & Santa je mobilná hra s vianočnou tematikou. Pomôž Santovi s farmou aby mohol roznášať darčeky.

BABYCAM– DETSKÁ PESTÚNKA (mobil app)

BabyCam – detská pestúnka v mobile, aplikácia, s ktorou budete mať dieťa pod dohľadom. Určite využijete aj jej ďalšie funkcie.

ZMENOVÝ KALENDÁR (mobil app)

S aplikáciou Zmenový kalendár budete mať vždy prehľad o vlastných pracovných zmenách, odrobených hodinách a aj dňoch voľna.

VšZP (preukaz poistenca v mobile)

VšZP je aplikácia, rovnomennej zdravotnej poisťovne. V tejto aplikácii máte svoj preukaz poistenca vždy zo sebou. Nájdete tu aj ďalšie funkcie.

IDEME VLAKOM (mobil app)

Ideme vlakom je mobilná aplikácia, v ktorej nájdete kompletný cestovný poriadok vlakov. Zároveň vám umožní kúpiť si lístok online.

TikTok (mobil app)

TikTok je obľúbená novinka medzi sociálnymi sieťami. Pridaj sa k miliónom spokojných užívateľov, pozeraj a zdieľaj videá s celým svetom.

WHATSAPP MESSENGER (mobil app)

WhatsApp Messenger je najpoužívanejšia komunikačná aplikácia na svete. Spojte sa s priateľmi nech ste kdekoľvek na svete.

ZRKADLO do MOBILU (mobilná app)

Zrkadlo do mobilu je aplikácia, ktorú je dobré mať v telefóne. Prostredníctvom nej môžete robiť aj fotky, zoomovať a využiť aj funkciu 3D.