Tag: mobil app

JEŽIŠKOV ZVONČEK (mobil app)

Ježiškov zvonček je aplikácia, ktorá vám pomôže vyčarovať radosť u detí, keď im zvonček dá najavo, že všetky darčeky sú pod stromčekom.

MENŠTRUAČNÝ KALENDÁR (mobil app)

Menštruačný kalendár je mobilná apka, ktorá zaznamenáva váš menštruačný cyklus. Okrem toho vám vypočíta plodné dni a upozorní vás na ovuláciu

DORMI – BABY MONITOR (mobil app)

S aplikáciou Dormi – Baby Monitor budete vždy vedieť čo robí vaše dieťa.Stačí mať len mobilný telefón prepojený s iným zariadením a túto apku.

ZMENOVÝ KALENDÁR (mobil app)

S aplikáciou Zmenový kalendár budete mať vždy prehľad o vlastných pracovných zmenách, odrobených hodinách a aj dňoch voľna.

VšZP (preukaz poistenca v mobile)

VšZP je aplikácia, rovnomennej zdravotnej poisťovne. V tejto aplikácii máte svoj preukaz poistenca vždy zo sebou. Nájdete tu aj ďalšie funkcie.

VIANOČNÝ ZVONČEK (mobil app)

Vianočný zvonček je aplikácia, ktorá dodá každým Vianociam kúzelnú atmosféru. Zazvoňte zvončekom a oznámte všetkým, že darčeky sú tu.

TikTok (mobil app)

TikTok je obľúbená novinka medzi sociálnymi sieťami. Pridaj sa k miliónom spokojných užívateľov, pozeraj a zdieľaj videá s celým svetom.

WHATSAPP MESSENGER (mobil app)

WhatsApp Messenger je najpoužívanejšia komunikačná aplikácia na svete. Spojte sa s priateľmi nech ste kdekoľvek na svete.