Tag: Komunikácia cez internet

TELEGRAM DESKTOP (online komunikácia)

Telegram Desktop je komunikačný program pre počítače a notebooky. Šifrovanie komunikácie podstatne zvyšuje bezpečnosť tohto programu.

MICROSOFT TEAMS (online komunikácia)

Microsoft Teams je komunikačný program, s ktorým môžete zostať v kontakte s priateľmi, rodinou či kolegami pomocou chatu či videohovorov.

WhatsApp download

WHATSAPP na PC (WhatsApp desktop)

WhatsApp je komunikačná aplikácia, ktorú mnohí z vás majú v mobilnom telefóne. Najnovšia verzia WhatsApp PC na stiahnutie môže byť aj vo vašom počítači. Nemusíte vstávať od svojho PC ak vám príde správa na WhatsApp vo vašom mobile.

UPLAY download

UPLAY (sťahovanie hier)

Uplay je program, ktorý pre spustenie niektorých hier vo svojom počítači potrebujete mať inštalovaný. Aplikáciu vyvinula spoločnosť Massive Entertainment. Ak chcete mať stále prístup k novinkám a možnosť stiahnuť si hru zadarmo, alebo zakúpiť) mali by ste si Uplay zadarmo stiahnuť.

TeamSpeak download

TEAMSPEAK 3

TeamSpeak je najčastejšie používaný program v komunikácii. Môžete ho využiť pri komunikácii viacerých účastníkov v pracovnej oblasti (poradách, konferenciách,…) ale aj pri iných príležitostiach. Najväčšie uplatnenie má v komunikácii hráčov online hier.

hamachi download

HAMACHI

Program Hamachi vám umožní vytvoriť vlastnú virtuálnu sieť. Vytvorenie súkromnej siete vás v používaní internetu nijako neovplyvní. S aplikáciou Hamachi zadarmo vytvoríte VPN sieť, v ktorej môžu počítače medzi sebou komunikovať.

TeamViewer download

TEAMVIEWER

Program TeamViewer vám umožní ovládať svoj, či iné počítače na diaľku. Takúto vzdialenú správu počítača môžete vykonávať aj zo svojho mobilného telefónu. Stačí len mať stiahnutú aplikáciu, ktorú ani nemusíte inštalovať. A aj tak bude fungovať.

Viber download

VIBER pre PC

Jedna z najlepších aplikácií v kategórii online komunikácií má názov Viber. Používa ju takmer miliarda spokojných užívateľov nie len v mobilných telefónoch, ale aj vo svojich počítačoch. Pridajte sa k nm a užívajte si bezplatnú komunikáciu.

Facebook Messenger download

MESSENGER na PC

Facebook messenger je jednou z najpopulárnejších komunikačných aplikácií na svete. Umožňuje bezplatné chatovanie, posielanie správ, fotiek a videí. Jednoduchá, prehľadná a funkčná aplikácia by nemala chýbať ani vo vašom počítači.

Skype logo Download

SKYPE

SKYPE Skype je celosvetovo používaný komunikačný program, ktorý vyvinula spoločnosť Skype Limited. V súčasnosti už ale patrí pod spoločnosť Microsoft, ktorá ho naďalej vyvíja a posúva dopredu. Audio a aj. Read more