Tag: CAD program zadarmo

ZWCAD PROFESSIONAL (CAD program)

ZWCAD PROFESSIONAL (CAD program) ZwCAD Professional je CAD program, ktorý vyrieši užívateľov s otváraním a editovaním dokumentov vytvorených v programe AutoCAD od verzie 2.5 až po 2007 bez toho aby ste museli meniť. Read more

PROFICAD (tvorba elektro dokumentácie)

PROFICAD (tvorba elektro dokumentácie) ProfiCAD je počítačový program, s ktorým vytvoríte návrh silno a slaboprúdovej schémy. Program spadá do kategórie CAD programov a je určený hlavne na tvorbu elektro dokumentácie. Najnovšia verzia ProfiCAD. Read more

CADSTD (CAD program)

CadStD je CAD program, s ktorým vytvoríte technické výkresy rýchlo a jednoducho. Základná verzia programu je zadarmo. Vyššiu si môžete kúpiť.

DRAFTSIGHT (CAD program)

DraftSight je program na vytváranie technických výkresov. Patrí medzi CAD programy, ktoré využijú profesionáli a aj študenti.

SCALINATA (návrh schodov)

Scalinata je grafický program na navrhovanie schodov, ktorý využijú nie len dizajnéri Grafický program je vhodný aj pre začiatočníkov.

DRAFTSIGHT (CAD program)

DraftSight je program na technické kreslenie, ktorý si môžete vyskúšať zadarmo. DraftSight je CAD program pre začiatočníkov aj pokročilých.

QCAD (počítačové projektovanie)

QCAD je profesionálny program, ktorý sa radí medzi CAD programy. Využijú ho hlavne architekti, projektanti, dizajnéri ale aj študenti.

LibreCAD

LibreCAD je najlepší CAD program, ktorý si môžete stiahnuť zadarmo. Funkcie, za ktoré pri iných programoch platíte tu máte zdarma.