Tag: Aplikácie pre mobil

LG Maggic Remote mobil download app

LG MAGIC REMOTE (mobil)

LG MAGIC REMOTE (mobil) Koľko krát ste už hľadali ovládač od televízora? Isto veľa krát a možno ste ho ani nenašli. Keby ste si na ovládač dávali taký pozor ako na. Read more

Opera mini download

OPERA MINI

Vo svete internetu a mobilných telefónov dominuje niekoľko webových prehliadačov. Rýchle prehliadanie, šetrenie dát a synchronizácia sú predpokladmi pre prehliadač, ktorý by ste mali vo svojom mobile používať. Čo poviete na Opera mini?

Fortuna Android download

FORTUNA (tipovanie online)

Online tipovanie prostredníctvom aplikácie stávkovej spoločnosti FORTUNA si užijú všetci tipéri. Tipovanie zápasov, stávky na víťazov a aj kontrola stávky je len pár plusov, ktoré vo FORTUNA APP isto využijete.

Niké android download

NIKÉ (tipovanie online)

Staviť na výhru svojho obľúbeného športovca, či družstva môžete aj pomocou aplikácie Niké – tipovanie online. Sledovanie zápasov, priebežných výsledkov, uzavretie stávky a množstvo výhod pre členov klubu ponúka aplikácia Niké.

Step Counter - Pedometer Free

KROKOMER (PEDOMETER) do MOBILU

Krokomer, alias pedometer je zariadenia, či aplikácia, ktorá počíta vaše kroky a nie len to. Vďaka ním máte prehľad aj o tom koľko ste schudli, prešli a koľko kalórií ste spálili.