Tag: Android

JEŽIŠKOV ZVONČEK (mobil app)

Ježiškov zvonček je aplikácia, ktorá vám pomôže vyčarovať radosť u detí, keď im zvonček dá najavo, že všetky darčeky sú pod stromčekom.

FARM SNOW: Happy Christmas Story With Toys & Santa (mobil hra)

Farm Snow: Happy Christmas Story With Toys & Santa je mobilná hra s vianočnou tematikou. Pomôž Santovi s farmou aby mohol roznášať darčeky.

BABYCAM– DETSKÁ PESTÚNKA (mobil app)

BabyCam – detská pestúnka v mobile, aplikácia, s ktorou budete mať dieťa pod dohľadom. Určite využijete aj jej ďalšie funkcie.

MENŠTRUAČNÝ KALENDÁR (mobil app)

Menštruačný kalendár je mobilná apka, ktorá zaznamenáva váš menštruačný cyklus. Okrem toho vám vypočíta plodné dni a upozorní vás na ovuláciu

DORMI – BABY MONITOR (mobil app)

S aplikáciou Dormi – Baby Monitor budete vždy vedieť čo robí vaše dieťa.Stačí mať len mobilný telefón prepojený s iným zariadením a túto apku.

ZMENOVÝ KALENDÁR (mobil app)

S aplikáciou Zmenový kalendár budete mať vždy prehľad o vlastných pracovných zmenách, odrobených hodinách a aj dňoch voľna.

VIANOČNÝ ZVONČEK (mobil app)

Vianočný zvonček je aplikácia, ktorá dodá každým Vianociam kúzelnú atmosféru. Zazvoňte zvončekom a oznámte všetkým, že darčeky sú tu.

Lidl Plus

LIDL PLUS (Android app)

Lidl Plus je aplikácia obchodnej spoločnosti, ktorá vám ušetrí množstvo času a aj peňazí. Popri množstve iných aplikácií (navigácie, hry,…) môžete mat v mobilnom telefóne aj aplikáciu, ktorú naozaj využijete. Ak máte každý týždeň v schránke Lidl leták môžete si ho prezrieť aj v aplikácii a nič vám neujde. Online leták budete mať stále po ruke a nie len ten.  

Audiolibrix audioknihy download

AUDIOLIBRIX (audioknihy)

Aplikácia Audiolibrix – Audioknihy je určená všetkým milovníkom kníh, ktorí si nevedia nájsť dostatok času na prečítanie knihy. Vďaka zvukovým knihám – audioknihám, ktoré si môžete pomocou aplikácie stiahnuť vám neujde žiadna novinka. A vy budete môcť po takejto verzii knihy siahnuť vždy, keď budete mať na ňu náladu.

Kompas do mobilu download

KOMPAS DO MOBILU

Kompas do mobilu je aplikácia, ktorú už väčšina mobilných telefónov má. Pokiaľ ju ale váš mobil nemá môžete si kompas do mobilu stiahnuť.