Ako nahrať FOTKY NA INSTAGRAM cez počítač? Jednoduchý NÁVOD

Instagram jej jednou z najpopulárnejších sociálnych sietí a isto na nej máte účet aj vy. Aj napriek celosvetovej obľúbenosti má pár chýb a jednou z nich sú fotky. Ako nahrať fotky na Instagram či ako pridať viac fotiek na Instagram cez PC sú problémy, ktoré trápia viacero užívateľov tejto siete. Nemusíte preto zrušiť účet na tejto sociálnej sieti. Ak ale viete ako na to nemusí to byť problém. Takže, ako nahrať fotky na Instagram z PC?

Ako nahrať fotky na Instagram

Na sociálnu sieť Instagram sa dali dlhý čas vkladať fotky len cez mobilný telefón. Má to svoje výhody, práve vytvorenú selfí môžete hneď zavesiť. Pridať fotku na Instagram z mobilu vie dnes už každý, rovnako ako pridať príspevok na Instagram. Čo ale ak máte perfektnú fotku v počítači a chcete vedieť ako pridať fotku na IG cez počítač.

Najlepší spôsob aký vám napadne je presunúť fotografiu do mobilu a prostredníctvom aplikácie Instagramu ju zavesiť na sieť. Ide o dosť zdĺhavý proces, ktorý nemusí každému vyhovovať. Hlavne v prípade ak si chcete fotky upraviť. Ak presúvate fotky z mobilu do počítača kde ich v Photoshope upravíte a následne upravené fotky zas presuniete do mobilu aby ste ich vložili na IG zaberie to dosť času.

Aplikácia Instagram na PC

Aj keď je aplikácia Instagramu vhodná len pre mobilné telefóny môžete si ju stiahnuť aj do počítača. Program Instagram do PC síce nenájdete ale ak viete ako na to môžete mať mobilnú verziu tejto aplikácie v počítači. Potrebujete len Android emulátor, ktorý umožní aby aplikácia Instagram fungovala aj vo vašom počítači.

Jedným z dobrých programov na emulovanie prostredia Androidu vo vašom PC je program BlueStacks. Hneď ako si ju stiahnete a nainštalujete môžete si stiahnuť app Instagram do počítača. Otvorte ju cez menu emulátora a postupujte ako pri aplikácii Instagram v mobilnom telefóne. Takto ste v podstate získali Instagram mobilnú verziu na PC.

Aplikácia Instagram do PC

Ak používate operačný systém Windows 10 môžete si stiahnuť do PC aplikáciu Instagram (Instagram na PC download). Nájdete ju vo Windows Store, ale nie je dokonalá. Pridanie fotiek na Instagram cez tento program nemusí vždy fungovať. Záleží to od zariadenia.

Ako pridať fotky na Instagram cez PC

Treťou možnosťou je využiť Facebook. Prepojte svoj FB účet s IG a zapnite si Facebook Creator Studio. Kliknite na ikonu Instagramu a vyberte možnosť „CreatePost“. Teraz vyberte z počítača fotku, ktorú chcete vložiť na svoj účet. Kliknutím na ikonu orezania alebo človeka  môžete fotku orezať, označiť používateľov a pod. Po skončení úprav kliknite na „Publikovať“ a hotovo. O pár sekúnd bude vaša fotka na Istagrame. Takto môžete pridávať viac fotiek na Instagram cez PC.

Týmto spôsobom môžete vložiť fotku na Instagram cez Mac. Dôležité je aby ste mali zriadený aj FB účet, bez ktorého to nepôjde.

Spôsobov ako nahrať fotku na Instagram cez PC je niekoľko. Záleží len od vás, ktorý si vyberiete. V závislosti od spôsobu môžete fotky upraviť ale môžete dať fotku na Instagram bez orezania.

Zaplňte svoj účet na Instagrame množstvom fotiek bez toho aby ste ich museli presúvať z počítača do mobilného telefónu. Dá sa to viacerými spôsobmi a stačí ak si jeden z nich vyberiete.

Summary
Ako nahrať fotky na Instagram cez počítač?
Article Name
Ako nahrať fotky na Instagram cez počítač?
Description
Chcete dostať fotky z PC na Instagram? Nahrať fotky na Instagram cez počítač môžete viacerými spôsobmi. Vyberte si jeden z nich a vkladajte fotky priamo z počítača. Nemusíte ich presúvať z PC do mobilu, ale rovno vkladať z PC na IG.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako platiť mobilom? Platenie telefónom je jednoduché! NÁVOD
Ako ODBLOKOVAŤ SIM kartu (aj bez PUKU)? NAVOD