4 najlepšie univerzálne aplikácie pre chytré hodinky zadarmo

Chytré alebo aj inteligentné hodinky sú v súčasnosti bežné. Väčšina ľudí si bez nich už nevie predstaviť bežný deň. Ak ste majiteľom chytrých hodiniek aj vy a rozmýšľate aké aplikácie si stiahnete poradíme vám. Je jedno či hľadáte aplikácie pre chytré hodinky z Číny alebo iné. Poradíme vám najlepšie univerzálne aplikácie pre chytré náramky a hodinky.

 

Univerzálne aplikácie pre chytré hodinky

Nie všetky aplikácie, ktoré máte v mobilnom telefóne môžete ovládať prostredníctvom hodiniek. Pri výbere vhodnej apky si preto vyberajte tie, ktoré fungujú aj vo vašich chytrých hodinkách. Napríklad aplikácia na hodinky Armodd nemusí fungovať v hodinkách Xiaomi a opačne.

Skôr ako začnete hľadať najlepšie aplikácie pre chytré hodinky je dôležité vedieť ako spárovať hodinky s mobilom. Len tak budete môcť aplikácie v mobile spárovať s hodinkami.

 

Zepp Life

Aplikácia pre chytré hodinky Xiaomi Zepp Life je jednou z obľúbených apiek a nemala by chýbať ani u vás. Čo je Zepp Life? Ide o aplikáciu, ktorá kontroluje vaše zdravie, kvalitu spánku, zaznamenáva množstvo kalórií, ktoré ste spálili športom, počíta kroky, meria tep srdca a veľa ďalšieho.

Táto aplikácia pre chytré hodinky je v slovenčine takže sa nemusíte obávať, že jej nebudete rozumieť. Okrem toho sa táto aplikácia dá jednoducho spárovať aj s váhou, vďaka čomu budete mať prehľad nie len o svojej hmotnosti ale aj o množstve tukov, svalov alebo vody v tele. Pre tento prípad ale potrebujete aj chytrú váhu.

Ak by táto aplikácia nebola kompatibilná s vašimi hodinkami môžete si stiahnuť množstvo iných podobných aplikácií ako Runtastic, Strava alebo Google Fit.

 

Shazam

Ak hľadáte vhodnú aplikáciu pre hudbu určite si stiahnite Shazam. Táto aplikácia vám umožní zistiť priamo na chytrých hodinkách názov piesne a jej interpreta, tiež vám umožní prehrávať hudbu a pridávať skladby do playlistu.

Aj keď ide o vhodnú aplikáciu pre hodinky Smart Watch ale aj iné na prehrávanie hudby môžete v nej sledovať aj videá z YouTube.

 

Google Keep

Ak často organizujete a plánujete zíde sa vám aplikácia Google Keep. S touto aplikáciou môžete priamo na smart hodinkách vytvárať poznámky, zoznamy úloh, nastaviť si upozornenia a veľa ďalšieho.

 

Strava

Aplikácia Strava je vhodná pre športovcov ale  zíde sa aj rekreačným športovcom. Ide o najlepšiu aplikáciu pre chytré hodinky, ktorá slúži ako tréningový denník, počíta prejdené kilometre, nájdete v nej športové výzvy a funguje aj ako sociálna sieť. Aplikácia Strava spája všetkých športovcov, ktorí používajú inteligentné hodinky a vy tak svoje výkony môžete porovnávať s inými.

Ako stiahnuť aplikáciu do hodiniek? – aplikáciu stiahnite do mobilného telefónu, ak je kompatibilná s vašimi hodinkami a máte chytré hodinky spárované s telefónom aplikácia sa spáruje automaticky.

Jedinou nevýhodou chytrých hodiniek je fakt, že každá značka má vlastné aplikácie. Určite si ale stiahnite aplikácie zamerané na zdravie a šport. Vďaka nim budete mať prehľad o vašom zdraví, spánku, hmotnosti a športových výkonoch. Niektoré aplikácie fungujú vo viacerých tipoch inteligentných hodiniek.

Summary
4 najlepšie univerzálne aplikácie pre chytré hodinky zadarmo
Article Name
4 najlepšie univerzálne aplikácie pre chytré hodinky zadarmo
Description
Viete aké aplikácie pre chytré hodinky sa oplatí stiahnuť do mobilného telefónu? Poradíme vám univerzálne aplikácie zadarmo, ktoré by vo vašom zariadení nemali rozhodne chýbať.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
7 najlepších hier na mobil zadarmo!
Ako sa vrátiť z Windows 11 na Windows 10? NÁVOD